Kongres MOVE - MOBILITY & VEHICLES

Kongres MOVE - MOBILITY & VEHICLES

Kongres MOVE – MOBILITY & VEHICLES

Podaj dalej

Kongres odbędzie się podczas największych w Polsce i czwartych w Europie targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show, które co roku przyciągają setki tysięcy profesjonalistów i pasjonatów branży automotive.

W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem Motoryzacja Jutra, dlatego też nie mogło na nim zabraknąć tak ważnego tematu jak elektromobilność. Na targach Poznań Motor Show co roku prezentowane są najnowsze trendy i technologie w branży oraz innowacyjne rozwiązania.

W bieżącym roku przewidzianych jest 60 premier rynkowych i 40 prezentacji pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Kadra zarządzająca koncernów motoryzacyjnych już potwierdziła swój udział w kongresie MOVE – Mobility&Vehicles, który odbędzie się pierwszego dnia targów.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również przedstawiciele administracji publicznej, rządowej i samorządowej, profesjonaliści z branży automotive, osobistości świata nauki, konstruktorzy i architekci motoryzacyjni, decydenci sektorów paliwowego i energetycznego, izby i stowarzyszenia branżowe, a także inwestorzy planujący zaangażowanie w rozwój elektromobilności w Polsce.

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

Tagi: Samochody elektryczne, elektromobilność, Poznań Motor Show, targi motoryzacyjne,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News