Koleś wparował na pewniaka przy czerwonym świetle na pasy. Jak go rąbnęła karetka, to ledwo przeżył

Koleś wparował na pewniaka przy czerwonym świetle na pasy. Jak go rąbnęła karetka, to ledwo przeżył

Podaj dalej

Brutalną nauczkę za przechodzenie przez przejście dla pieszych otrzymał pewien Rosjanin, który wczoraj zlekceważył jadące samochody.

Zajście nagrała kamera monitoringu oraz jeden ze świadków. W materiale z miejskiego urządzenie w Sankt Petersburgu widać jak mężczyzna pewnym krokiem idzie po pasach. W połowie przyspiesza, po czym zostaje potężnie potrącony.

W nieodpowiedzialnego przechodnia wjechała rozpędzona karetka na sygnale. 38-letni kierowca ambulansu nie spodziewał się, że pieszy wtargnie przed niego. Trafiony mężczyzna przeleciał w powietrzu przez całe skrzyżowanie, co możecie zobaczyć na filmie poniżej.

Jego nagłe przyspieszenie prawdopodobnie spowodował kierowca, który nagrał całą sytuację na swoim wideorejestratorze. Autor poniższego nagrania strąbił pieszego przechodzącego na czerwonym świetle, po czym ten zaczął biec, pakując się pod koła karetki.

Poszkodowany sprawca zamieszania ledwo uszedł z życiem. Duża prędkość zderzenia sprawiła, że odniósł poważne obrażenia. Szczęśliwie dla niego przeżył, ale trafił do szpitala w stanie ciężkim. Jeśli kiedyś jeszcze będzie chodził z pewnością będzie uważniej pilnował sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News