Kolejna edycja Gymkhany Blocka

Kolejna edycja Gymkhany Blocka

Podaj dalej

W minionym tygodniu w internecie pojawiło się nagranie z dziewiątej już edycji Gymkhany, czyli popisów Kena Blocka. Niespełna 50-letni amerykański kierowca rajdowy po raz kolejny pokazał swoje niesamowite umiejętności. Tym razem robił to za kierownicą Forda Focusa RS. Wszystko zostało zarejestrowane i możemy obejrzeć jego jazdę w ośmiominutowym filmiku.

Pierwsze wideo z serii Gymkhana zostało opublikowane 11 listopada 2008 roku i z miejsca stało się hitem internetu. Block w swoich produkcjach pali gumę, driftuje oraz pokazuje swoje rajdowe możliwości. Nie inaczej jest w dziewiątej edycji. Ken znów zachwyca, co tylko pokazuje, że dziesiątki milionów fanów motoryzacji i sportów motorowych ponownie będą mieli na co czekać. Amerykanin tworząc jubileuszowy, dziesiąty filmik z pewnością będzie chciał pokazać coś wyjątkowego.

Były kierowca WRC jeździł w Buffalo w stanie Nowy Jork, chociaż pierwotnie miało się to odbywać w Sydney. Jednak australijska policja nie wyraziła na to zgody, uważając, że nie jest w stanie w odpowiedni sposób zabezpieczyć pokazu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News