Kobieta za kółkiem prezentuje, jak pozbyć się prawo jazdy ryzykowanie wyprzedzając [wideo]

Kobieta za kółkiem prezentuje, jak pozbyć się prawo jazdy ryzykowanie wyprzedzając [wideo]

Podaj dalej

Kobieta za kierownicą Volkswagena zdecydowała się na bardzo niebezpieczny manewr wyprzedzania. Zajście miało miejsce na oczach kamery funkcjonariuszy z grupy Speed.

W ostatnich dniach na drogach województwa podlaskiego doszło do tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Niewiele zabrakło, aby kolejny z nich miał miejsce tuż przed maską nieoznakowanego radiowozu.

Do jednej z takich niebezpiecznych sytuacji doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej 662 między Augustowem a Szczebrą. Policyjna kamera radiowozu podlaskiej drogówki zarejestrowała manewr wyprzedzania 46-latki, która kierując Volkswagenem, zmusiła innego kierowcę do gwałtownego hamowania oraz ucieczki na pobocze, aby uniknąć czołowego zderzenia.

Posłuchaj dźwięku silnika V12 nowego hipersamochodu Lamborghini. Przywołuje na myśl ekscytujące brzemienie F1 sprzed lat

Policjanci z grupy SPEED natychmiast zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze przypominają, że zgodnie z kodeksem wykroczeń za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi kara grzywny, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

Poziom absurdu level: Renault. Francuzi robią prezentację nowego bolidu bez… bolidu

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News