Kobieta wykonująca parkowanie równoległe. Zatrzymajmy tę karuzelę śmiechu. Nic lepszego dziś nie zobaczycie [WIDEO]

Kobieta wykonująca parkowanie równoległe. Zatrzymajmy tę karuzelę śmiechu. Nic lepszego dziś nie zobaczycie [WIDEO]

Podaj dalej

Parkowanie równoległe to w wielu środowiskach mit. Ta kobieta dobitnie przekonała się o tym, jak niezwykle trudne jest to wyzwanie. Ostrzegamy was – film wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach i silnej psychice.

Nagranie rozpoczyna się w momencie, kiedy kobieta rozpoczyna parkowanie równoległe. Nie wiemy od jakiego czasu borykała się z tym piekielnie trudnym manewrem, natomiast podejrzewamy, że trochę się tam kręciła. Skoro pan w oknie zdążył się zainteresować tematem i zacząć nagrywać, wcześniej też musiało być ciekawie.

Parkowanie równoległe to jeden z najtrudniejszych manewrów na świecie. Eksperci porównują go czasem do sterowania statkiem kosmicznym lecącym na ISS. Dla niektórych to wyzwanie pokroju wejścia na szczyt K2 zimą. Ale ta kobieta się nie zniechęcała. Prawdopodobnie z jej głośników leciało słynne nagranie: Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą! Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!

Kobieta walczyła z całych sił, nie poddawała się. Wreszcie nadeszło ukojenie. Do samochodu stojącego przed pożądanym miejscem wrócił kierowca i odjechał. Wtedy – choć też nie bez kłopotów – udało się w końcu zaparkować. Dumna z siebie kobieta mogła w końcu udać się na zakupy. Strach pomyśleć, co by było, gdyby miejsce się nie zwolniło. Według wyliczeń fizyków kobieta mogła orbitować wokół tego miejsca jeszcze przez około 13 lat.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News