Klub Kamila Stocha ma dwa nowe samochody

Klub Kamila Stocha ma dwa nowe samochody

Klub Kamila Stocha ma dwa nowe samochody

Podaj dalej

Renault Polska użyczy dwa samochody Renault Trafic Passenger Pack Clim 3,0t z silnikiem Energy 1.6 dCi 145 do dyspozycji klubu sportowego Kamila Stocha Eve-nement Zakopane.

Klub Sportowy Eve-nement Zakopane stał się szansą dla młodych skoczków narciarskich na realizację ich sportowych marzeń pod okiem i ze wsparciem mistrza Kamila Stocha. Klub działa od 2014 roku pod licencją Polskiego Związku Narciarskiego i zrzesza ponad 30-osobową, wyselekcjonowaną grupę młodych adeptów skoków narciarskich w wieku od 7-15 lat.

Zawodnicy trenują na obiektach szkolnych, a także korzystają z infrastruktury COS i skoczni oraz ośrodków na terenie Zakopanego i okolic. Na każdym etapie treningu młodzi zawodnicy mogą liczyć na merytoryczne wskazówki sztabu szkoleniowego kadry Polski.

Kamil Stoch: Klub jest realizacją moich marzeń, powstał z myślą o zapewnieniu młodzieży zainteresowanej skokami narciarskimi profesjonalnego zaplecza oraz szansy na rozwijanie tej pasji. Razem z żoną zdecydowaliśmy, że chcemy stworzyć coś nowego, zaoferować nową jakość, skorzystać ze wsparcia profesjonalistów oraz promować tę dyscyplinę i może odkryć nowe, młode talenty, które w przyszłości trafią do kadry narodowej juniorów.

Trenerami w Klubie są byli członkowie narodowej reprezentacji Polski w kombinacji norweskiej i w skokach narciarskich – Andrzej Zarycki i Krzysztof Miętus. Przekazane samochody posłużą młodzieży do codziennych przejazdów na treningi, ale też na zawody czy obozy szkoleniowe.

Przekazane samochody Renault Trafic Passenger oferują wiele możliwości aranżacji wnętrza. Auto gwarantuje miejsce dla 9 osób i ich bagaży.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News