To, co zrobił ten kierowca ciężarówki jest szokujące! Czy była to dobra decyzja?

To, co zrobił ten kierowca ciężarówki jest szokujące! Czy była to dobra decyzja?

To, co zrobił ten kierowca ciężarówki jest szokujące! Czy była to dobra decyzja?

Podaj dalej

Praca kierowcy ciężarówki może być czyjąś pasją i jednocześnie wiązać się z szeregiem poświęceń. Czasami pod wpływem emocji ludziom przestaje się podobać to, co dzieje się z ich życiem. Bohater dzisiejszego materiału postanowił zrobić coś, na co niewiele osób potrafi się zdecydować.

W branży transportowej od czasu do czasu wśród kierowców pojazdów ciężarowych można usłyszeć, że mają oni niewielki szacunek od innych ludzi. Kierowcy osobówek denerwują się z powodu powolnej jazdy i dłuższego wyprzedzania. Osoby zatrudnione w strefach przemysłowych ograniczają kierowcy dostęp do toalety, a spedytorzy potrafią wywierać presję czasową. W związku z tym pewna grupa kierowców boryka się z szeregiem problemów w pracy. Jeśli dodamy do tego samotność i długi czas bez najbliższych osób, realnie można rzucić to wszystko i zająć się czymś innym.

Wyzwania dla transportu są wszędzie podobne

Dzisiaj funkcjonujemy w globalnej gospodarce, która działa przy użyciu podobnych zasad. Dlatego określone sektory, jak transport mają zbliżone do siebie wyzwania. Niegdyś Stany Zjednoczone były uznawane za kolebkę truckingu, poczucia wolności, podsycanego przez takie filmy jak „Konwój”. Dzisiaj z tego amerykańskiego ducha zostało niewiele i problemy z parkingami szczególnie na wschodnim wybrzeżu USA oraz elektroniczny tachograf zbliżyły Amerykę do europejskiego transportu. Prawdziwą nowością dla Amerykanów są relatywnie wysokie ceny paliw. Jest to kolejny czynnik, który łączy ze sobą te dwa rynki.

branża transportowa kierowcy brak kierowców pracownicy ukraina
fot. pixabay

Kierowca porzucił swoją ciężarówkę na stacji!

Czasami bezsilność człowieka wobec zachowania pracodawcy zmusza ludzi do kontrowersyjnych decyzji. Wielu ludzi w myślach już kilkukrotnie porzuciło swoją pracę, ale realnie brakuje im odwagi do zrobienia tego kroku poza swoim umysłem. Ten kierowca z ponad 20-letnim doświadczeniem za kierownicą, postanowił zostawić swój pojazd na jednej ze stacji paliw, oddać kluczyki do recepcji i w ten sposób podziękować za złe traktowanie przez pracodawcę!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News