Porsche 911 wyciągnięte z zaspy przez wyjątkowe auto! [WIDEO]

Porsche 911 wyciągnięte z zaspy przez wyjątkowe auto! [WIDEO]

Logo Porsche

Podaj dalej

Zima w kalendarzu w połączeniu z opadami śniegu daje okazję do przeżywania niezapomnianych chwil. Bardzo prawdopodobne, że kierowca nowego Porsche 911 na długo zapamięta moment, w którym wyjeżdżał z zaspy.

Zakopanie się w śniegu jest relatywnie częstym zjawiskiem podczas intensywnych opadów śniegu. Zdarza się, że możemy opuścić zaspę przy użyciu jedynie mocy naszego silnika w samochodzie, dobrych opon zimowych i łańcuchów. Jednak zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy wsparcia innych kierowców.

Napęd Quattro wielokrotnie pokazał swoją skuteczność

W sieci można znaleźć całkiem sporo filmików, w których Audi wyposażone w ich legendarny napęd na cztery koła dzielnie radzi sobie ze wciąganiem ciężkiego pojazdu pod górę lub wyciąganiem go z zaspy. Najczęściej są to mocne i wersje modeli niemieckiego producenta, więc można powiedzieć, że taki widok jest czymś, czego możemy się spodziewać.

Fiat Panda 4×4 kontra SUV Land Rovera

W Internecie dość dużą popularnością cieszył się również filmik, na którym widzimy dużego białego SUV-a spod znaku Land Rovera. Stara się on bardzo nieporadnie podjechać pod wzniesienie. Całe widowisko kradnie malutki w porównaniu do SUV-a Fiat Panda z napędem na cztery koła. Dziarsko wspina się pod wzniesienie i zostawia nowocześniejszą i droższą furę daleko w tyle.

Toyota GR Yaris znowu udowodniła swoją wyjątkowość?

Motoryzacyjny świat zachwyca się tym, co zaprezentowała Toyota. Miejski samochód, który jest z nami od wielu lat o nazwie Yaris zyskał zupełnie nowego ducha, dzięki współpracy z działem GR Toyoty. Tak powstał GR Yaris, który jest dość małym autem z napędem na cztery koła.

Jego możliwości na torze podkreślano w wielu testach, sprawność prowadzenia się w zakrętach i praca układu napędowego uznawane są przez wielu ekspertów motoryzacyjnych za prawdziwe wyróżniki GR Yarisa na rynku. Miłośnicy tego modelu mają do dyspozycji kolejny argument w dyskusji, gdy ktoś zapyta się: „czy GR Yaris to jest wyjątkowy samochód?”

Poniższy filmik pokazuje, że można wyciągnąć przy pomocy GR Yarisa nowe Porsche 911, które ugrzęzło w zaspie po lekkim wypadnięciu z drogi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News