PILNE: Wielkie protesty! Ludzie czują się oszukani i postanowili dać temu wyraz! [WIDEO]

PILNE: Wielkie protesty! Ludzie czują się oszukani i postanowili dać temu wyraz! [WIDEO]

PILNE: Wielkie protesty! Ludzie czują się oszukani i postanowili dać temu wyraz! [WIDEO]

Podaj dalej

Podczas robienia zakupów chcemy mieć poczucie, że dobrze wydajemy swoje pieniądze. Lubimy okazje, promocje i rabaty. W związku z tym dużą popularnością cieszą się takie wydarzenia jak Black Friday, czy Black Week. Niestety, wielkie protesty w Chinach udowadniają, że gdy ludzie poczują się oszukani, mogą dać temu bardzo stanowczy wyraz.

Bez względu na poziom zamożności kraju i jego obywateli, ludzie chcą być przekonani, że trafili na okazje. Dlatego wszelkiego rodzaju taktyki stosowane przez działy marketingu okazują się skuteczne – chętnie zostawiamy w sklepach pieniądze w poczuciu okazji życia. Niestety zbyt szybkie zmiany cen mogą okazać się zgubne dla firmy i być przyczyną wielu problemów.

Chiny liderem elektromobilności

Aktualnie Państwo Środka jest jednym z liderów elektromobilności. Dlatego zainteresowanie takimi markami samochodów, jak Tesla, jest bardzo duże. Dla amerykańskiego producenta to właśnie chiński rynek należy do priorytetowych. Niestety, także giganci od czasu do czasu mogą popełnić błąd w bezpośredniej komunikacji z klientem, przez co ściągają oni na siebie ich gniew.

problem chiny transport produkcja prąd energia
fot. pixabay

Tesla tańsza o 30 000 złotych jest problemem!

Na początku roku poszukujemy wyprzedaży rocznika. Współcześnie salony samochodowe mogą mieć całkiem spore zapasy magazynowe. Dlatego tańsze auto o 30 000 złotych powinno być łakomym kąskiem dla Chińczyków. I pewnie niektórzy będą z tej oferty zadowoleni, jednak duża grupa właścicieli świeżo odebranych Tesli poczuła się oszukana.

Wielkie protesty – ludzie czują się oszukani!

Tesla postanowiła obniżyć ceny swoich samochodów, aby zwiększyć poziom konsumpcji. Ten krok podjęto już w 2022 roku, ale taka decyzja spotkała się z dużym niezadowoleniem właścicieli pojazdów, którzy zamówili auta w wyższej cenie. Dlatego między innymi w salonie Tesli w Shenzhen doszło do protestów. Ludzie wtargnęli na teren showroom’u i zaczęli okradać placówkę z gadżetów oraz dopuszczać się aktów wandalizmu.

Postawili oni swoje oczekiwania między innymi darmowe ładowanie przez 100 000 km, dożywotni dostęp do Full Self Driving. Niestety postulaty nie zostały wzięte pod uwagę i sama Tesla nie widzi po swojej stronie żadnej winy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News