PILNE: Kierowca tego BMW pomylił grę komputerową z rzeczywistością! Ilość uszkodzeń robi wrażenie [WIDEO]

PILNE: Kierowca tego BMW pomylił grę komputerową z rzeczywistością! Ilość uszkodzeń robi wrażenie [WIDEO]

PILNE: Kierowca tego BMW pomylił grę komputerową z rzeczywistością! Ilość uszkodzeń robi wrażenie [WIDEO]

Podaj dalej

W teorii prawo jazdy mogą otrzymać tylko osoby, które spełniają określone kryteria sprawności psychomotorycznej, a także są zdrowi pod kątem psychicznym. Jednak kierowca tego BMW ewidentnie pomylił grę komputerową z rzeczywistością, co mogło doprowadzić do tragedii. Ilość uszkodzeń spowodowanych na drodze robi wrażenie!

Gdy jedziemy sobie spokojnie po mieście z pracy do domu lub z domu do pracy, chcemy dojechać bezpiecznie do celu. Niestety raz na jakiś czas wokół nas objawiają się kierowcy, którzy nigdy nie powinni mieć prawa jazdy. Najczęściej poruszają się oni zniszczonym BMW, które jest wykorzystywane ponad ich własne umiejętności za kierownicą.

W youngtimerach BMW nie ma nic złego

Oczywiście samochód jest tylko narzędziem i sam z siebie człowiekowi nie zrobi krzywdy. Zawsze złe rzeczy dzieją się na skutek złego wykorzystania auta lub przez nieświadome błędy. Jednak młodzi kierowcy już dawno temu najchętniej wybierają niemieckie marki samochodów. Są to głównie Audi i BMW, przez co opinia o starszych generacjach Audi A4 i A8, a także o BMW E36, E46 i E39, jest lekko mówiąc, niezbyt dobra. Poniższe nagranie jest wpisaniem się w stereotypową regułę.

BMW Serii 5 E39
Fot. BMW

Kłopotem dla niedoświadczonych kierowców jest najczęściej tylny napęd, który w połączeniu ze słabymi oponami i z niskim poziomem umiejętności, tworzą wręcz zabójczą mieszankę. Jednocześnie próba zaimponowania innym dolewa oliwy do ognia.

Kierowca pomylił grę komputerową z rzeczywistością

Gdy wsiadamy w swój samochód marzeń i na drodze bez żadnych konsekwencji dla zdrowia i życia innych ludzi możemy pokonywać zakręty w poślizgu lub niszczyć ogrodzenia lub sygnalizację świetlną to oznacza, że na pewno znajdujemy się w wirtualnym świecie gry komputerowej. Niestety kierowca BMW E39 pomylił ze sobą te dwa uniwersa i postanowił podobne zachowanie odtworzyć w ruchu drogowym. Wydaje się, że tylko cudem nikt tutaj nie zginął!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News