ORLEN chce wprowadzić na rynek nowy produkt! Polacy będą zachwyceni?!

ORLEN chce wprowadzić na rynek nowy produkt! Polacy będą zachwyceni?!

ORLEN chce wprowadzić na rynek nowy produkt! Polacy będą zachwyceni?!

Podaj dalej

Współczesne stacje paliw już dawno przestały być miejscem, gdzie wyłącznie tankujemy samochód i ewentualnie dokupujemy płyn do spryskiwaczy lub olej silnikowy. Teraz są to niemal sklepy wielobranżowe, dlatego Orlen chce wprowadzić na rynek nowy produkt. Jeśli wszystko się uda, to Polacy będą zachwyceni!

Obecnie znajdujemy się w takiej sytuacji, w której stacja paliw może być drogim, ale jednak osiedlowym sklepem. Widać to szczególnie w niedziele niehandlowe, gdy ludzie przychodzą kupić artykuły spożywcze zamiast wyłącznie paliwa. Ta zmiana zachowań konsumentów powinna być optymalnie wykorzystana.

Przekąski i kanapki na stacji

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić stację paliw, w której brakuje przekąsek, gotowych kanapek lub przygotowanych na ciepło. Oczywiście trzeba również wspomnieć o możliwości zakupu herbaty, kawy, a także innych ciepłych napojów. Choć ich ceny są czasami dużo droższe w porównaniu do tradycyjnych sklepów spożywczych, jest to dzisiaj pewien standard. Od czasu do czasu taki asortyment można nas uratować w trudniejszej sytuacji.

Za jedzenie McDonalda w aucie na parkingu można dostać mandat
fot. freepik.com – ryazancevaolga1406

Polacy ciągle lubią napoje energetyczne

Napoje energetyczne zawładnęły naszymi gustami. Na półkach znajdziemy wiele odmian tego produktu. Część osób sięga po nie dla efektu pobudzenia, inni wybierają takie napoje dla ich smaku. Trzecia grupa konsumentów decyduje się na zakup energetyka z powodu panującej obecnie mody. Jak podaje ministerstwo zdrowia, około 67% osób w wieku od 12 do 20 lat regularnie pije energetyki. Podobnie robią także kierowcy, dlatego zrozumiałe jest poszukiwanie niszy na rynku.

Orlen szuka wykonawcy napojów energetycznych

Być może już w 2023 roku na półkach stacji paliw największego sprzedawcy w kraju, pojawi się nowy produkt. Będzie nim napój energetyczny sprzedawany pod marką własną. Na razie brakuje większej ilości informacji. Do 5 grudnia można składać swoje oferty. Można przypuszczać, że jeśli produkt będzie dobrej jakości i w przystępnej cenie z pewnością zyska on grono odbiorców, którzy chętnie zabiorą w trasę puszkę napoju o właściwościach pobudzających.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News