MASAKRA: To nawet trudno jest opisać! Skrajna nieodpowiedzialność w Niemczech!

MASAKRA: To nawet trudno jest opisać! Skrajna nieodpowiedzialność w Niemczech!

MASAKRA: To nawet trudno jest opisać! Skrajna nieodpowiedzialność w Niemczech!

Podaj dalej

Życie pisze scenariusze, które trudno jest opisać, a skrajna nieodpowiedzialność ludzi za swoje czyny bywa przerażająca! Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło w Niemczech, co pokazuje, że trzeba spodziewać się rzeczy wręcz nieprzewidywalnych!

Praca kierowcy ciężarówki należy do bardzo niebezpiecznych. Każdego dnia, gdy wyjeżdża on na jezdnie, może mieć kontakt z wydarzeniami, które są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia i życia. Większość groźnych sytuacji zdarza się najczęściej ze strony innych użytkowników ruchu drogowego. Okazuje się, że z pozoru zwykły przechodzień, może mieć bardzo niecne zamiary!

Rzucanie kamieniami w kierowców

Raz na jakiś czas media donoszą o dramatycznych wydarzeniach, gdy w szoferkę lecą kamienie rzucane przez nieodpowiedzialnych przechodniów lub emigrantów. Skrajnie niebezpieczne są te zrzucane z wiaduktów, gdzie podczas spadania z dużej wysokości mogą być one przyczyną poważnych obrażeń u kierowcy, a nawet doprowadzić do utraty życia. Niestety takie zdarzenia są bardzo trudne do przewidzenia i brakuje jednej skutecznej metody, jak z nimi walczyć.

ciezarowka tachograf itd
fot. freepik

Niebezpieczne bryły lodu!

Oczywiście na kierowców samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych „czyhają” bryły lodu. One również mogą być zrzucone przez poszukiwaczy mocnych wrażeń. Częściej taki fragment lodu odrywa się od dachu naczepy po mroźnym i śnieżnym dniu. W czasie swojego krótkiego lotu jest niczym pocisk. Jeśli jedziemy zbyt blisko ciężarówki, może wpaść ona przez przednią szybę do kabiny i wyrządzić szereg szkód!

To nawet trudno jest opisać! Petarda w kabinie!

Do niecodziennej sytuacji doszło w Niemczech, gdy do kabiny ciężarówki przez otwarte okno wpadła petarda! Jak podaje portal trans.info do zdarzenia doszło w miejscowości Dinslaken nieopodal Duisburga. Poszkodowanym jest pięćdziesięciokilkuletni kierowca, któremu na szczęście wybuch ładunku wewnątrz kabiny wyrządził jedynie szkody materialne oraz przepalił ubranie. Sprawcy całego zdarzenia grozi nawet do pięciu lat pozbawienia wolności!

źródło: trans.info

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News