Facet z BMW M4 terroryzował ulice miasta! Zobacz, co dokładnie się wydarzyło [WIDEO]

Facet z BMW M4 terroryzował ulice miasta! Zobacz, co dokładnie się wydarzyło [WIDEO]

z21667463IE,BMW-M4-CS

Podaj dalej

Stereotypowo facet z BMW to na polskich drogach oznacza problemy. Takie przypadki mają też miejsce w innych częściach świata. Jak w szybkich sposób można zwrócić na siebie uwagę? Wystarczy zamontować głośny układ wydechowy.

Na początku trzeba wspomnieć, że modyfikowanie swojego samochodu to fantastyczna przygoda! Poznajemy nowych ludzi, podnosimy swój poziom umiejętności i cieszymy się na widok postępujących prac. Jednak jak we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i wiedzieć, gdzie z określonych rzeczy należy korzystać.

Każdy ma w sobie odrobinę dziecka!

Jeśli mówimy o zdrowym rozsądku, musimy pamiętać, że chodzi o coś więcej niż tylko ciągłą powagę. Trzeba wiedzieć, kiedy jest dobry moment na zabawę, wygłupy i pielęgnowanie w sobie małego dziecka. Mówi się, że mężczyźni całe życie są chłopcami, jedyne co robią, to zmieniają oni swoje zabawki. Zapewne coś w tym jest, ponieważ wiele osób w sportowym zmodyfikowanym samochodzie chciałoby się rozpędzić, dodać gazu w tunelu i ogólnie zachować się bardziej, jak dziecko. I na swój sposób jest to dobre!

samochód kierowco dziecko
fot. freepik.com

Głośny wydech – problem i zaleta w motoryzacji!

Z pewnością dużo mniej osób zainteresowałoby się motoryzacją, gdyby samochody były bezgłośne. To właśnie między innymi gang silnika oraz dźwięk wydechu są tym, co przyciąga do samochodów ludzi z benzyną we krwi. Zestawy tuningowe, czy zwykłe wersje układów wydechowych potrafią wydobyć z siebie dźwięki, które wywołują gęsią skórkę.

Jednak każdy kij ma dwa końce i nawet najpiękniejszy dźwięk na świecie, jeśli jest nadużywany, zmienia się w coś irytującego. Stąd długa jazda w trasie z głośnym wydechem po roku użytkowania takiego auta może doprowadzić do szału. Sąsiad, który każdego ranka odpala swoje BMW M4 i wydziera się ono na pół dzielnicy, również może być mniej lubiany.

Wydech AMG
Fot. pixabay.com

Facet z BMW M4 postanowił poszaleć w Hollywood

Ciekawie zmodyfikowane samochody przyciągają wzrok przechodniów. Dlatego w turystycznych i rozrywkowych dzielnicach wielu miast można spotkać bardzo różne projekty i egzotyczne maszyny. BMW M4 F82 być może na tle Lamborghini jest czymś całkiem powszechnym, ale również potrafi dobrze brzmieć – posłuchajcie!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News