Bugatti Veyron z oszałamiającym wnętrzem! Takie powinno wyjeżdżać z fabryki! [WIDEO]

Bugatti Veyron z oszałamiającym wnętrzem! Takie powinno wyjeżdżać z fabryki! [WIDEO]

bugatti_eb_16.4_veyron_prototype_5

Podaj dalej

Samochody osobowe są wspólnym wysiłkiem projektantów i księgowych. To te dwie wizje ścierają się najmocniej, aby finalnie dać ludziom produkt na miarę możliwości firmy. Bugatti Veyron było szczytem możliwości technicznych, choć zawsze może być lepsze!

Marka Bugatti wielokrotnie przeszła do historii motoryzacji, zapisując się w niej złotymi zgłoskami. Pogoń za rekordami prędkości towarzyszy jej niemal od początku istnienia. Bugatti Veyron był samochodem na miarę XXI wieku i jako jeden z pierwszych seryjnie produkowanych samochodów dysponował mocą 1000 KM i rozpędzał się do ponad 400 km/h. Te statystyki robią wrażenie również współcześnie. Jednak flagowy model francuskiego producenta sprzed lat ma kilka niedociągnięć.

Upływ czasu dotyka wszystko

Każdy, nawet najlepszy samochód świata spotyka się z upływem czasu. To, w jaki sposób się on starzeje ma również wpływ na jego wartość na rynku. Bugatti Veyron już w momencie pojawienia się na rynku spokojnie można było nazwać kultowym. Mimo tego od jego daty premiery minęło już kilkanaście lat. Kto pamięta październik 2005 roku, gdy oficjalnie zaprezentowano ten hipersamochód?

Każdy egzemplarz tego Bugatti jest unikatowy i dysponuje swoimi indywidualnymi cechami, ponieważ niemal wszyscy właściciele Veyrona dysponowali tak dużym budżetem, że mogli oni pozwolić sobie na określone personalizowane rozwiązania. Nie oznacza to jednak, że tunerzy są pozbawieni pracy przy tym samochodzie. Jedną z modyfikacji, która odróżnia nasze auto od pozostałych, może być zmiana wnętrza.

Bugatii Veyron może mieć problem z wnętrzem

Szczególnie po kilkunastu latach eksploatacji widać zmęczenie po elementach wnętrza. Oczywiście takim pojazdem, jak omawiany dzisiaj Veyron jeździ się okazjonalnie lub wręcz traktuje, jako lokatę kapitału. Mimo tego zawsze można coś udoskonalić, ponieważ jak twierdzi autor poniższego nagrania, skóra zastosowana w Bugatti mogłaby być nieco lepsza.

W związku z tym dzięki umiejętnościom jednej z firm ze Stanów Zjednoczonych Veyron zyskał zupełnie nowe wnętrze, które może być dla wielu szokujące. Skóra ustąpiła miejsca wyjątkowej alkantarze. Trzeba przyznać, że logo Bugatti na fotelach w wykonaniu tego tunera robi oszałamiające wrażenie.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News