Kierujący Audi przygniótł 18-latka do ściany budynku

Kierujący Audi przygniótł 18-latka do ściany budynku

k-police-officer-his-dog-training-42806324

Podaj dalej

Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazał się 23-latek , który w nocy z soboty na niedzielę kierując Audi przygniótł do ściany sklepu 18-latka. W wyniku zdarzenia chłopak trafił do szpitala. Po wszystkim kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Zdarzenie miało swój początek w nocy z soboty na niedzielę w ubiegły weekend. Według osoby zgłaszającej pod jednym ze sklepów przy ul. Ostrowskiej w Ostrołęce kierujący samochodem młody mężczyzna przycisnął do ściany 18-latka, po czym porzucił auto i pomimo próby zatrzymania go przez świadków zdarzenia uciekł. Poszkodowany w wyniku zdarzenia trafił do szpitala.

Na miejscu już po kilku minutach byli ostrołęccy policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie i rozpoczęli poszukiwanie sprawcy tego zdarzenia. W działania włączył się przewodnik z psem tropiącym.

Już kilka godzin później podejrzewany o popełnienie tego zdarzenia został zatrzymany przez dzielnicowego z terenu gminy Rzekuń. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zwartość narkotyków. Ponadto okazało się, ze mężczyzna nie posiada w ogóle prawa jazdy.

Niemcy wybrali najlepsze auta dla seniorów. Ile emerytur musiałby przeznaczyć Polak?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News