Kierowca VW Golfa z kijem w ręku ruszył na innego kierowcę. Szuka go policja

Kierowca VW Golfa z kijem w ręku ruszył na innego kierowcę. Szuka go policja

kij

Podaj dalej

W Stargardzie kierowca VW Golfa III z nieustalonych przyczyn opuścił swój pojazd i trzymając w ręku kij zaatakował kierowcę w VW Golf IV. Zniszczył jego auto i próbował go pobić, ale mężczyzna zdołał uciec.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 20, a zdarzenie zostało nagrane dzięki kamerze jednego z uczestników ruchu drogowego. Na nagraniu widać jak kierowca zatrzymuje auto na środku drogi i szybko biegnie do samochodu znajdującego się za nim.

Droga Krajowa nr 20. Agresja na drodze! Dziś doszło do nie codziennego zdarzenia, na ulicy Gdyńskiej. Kierowca z VW Golf III z nie ustalonych przyczyn opuścił swój pojazd. W ręku trzymał długi przedmiot, jak się okazało. Zaatakował kierowcę w pojedzie VW Golf IV. Wybijając szyby, dewastując blacharkę samochodu. Po czym wsiadł do pojazdu odjechał gdyby nic się nie stało.Z naszych ustaleń wynika, że pokrzywdzony skontaktował się z Wojewódzkim Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Po czym dyżurny KPP Stargard zadysponował jednostki w poszukiwaniu Golfa III. Jak wiemy nie oficjalnie na drodze 106 jednostki z KPP Goleniów zorganizowały blokadę w miejscowości Maszewo. Lecz pojazdy do Maszewa nie dojechał!

Gepostet von Stoją Stargard am Mittwoch, 14. August 2019

Agresywny napastnik zniszczył karoserię pojazdu, wybił szybę i chciał wyciągnąć mężczyznę z auta. Szybka reakcja uchroniła go przed pobiciem. Wiadomo, że o sprawie została poinformowana policja i prowadzi już w tej sprawie dochodzenie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News