Kierowca Audi nie zatrzymał się do kontroli, ruszył pościg. Zadzwonił pod 112, że gonią go przebierańcy

Kierowca Audi nie zatrzymał się do kontroli, ruszył pościg. Zadzwonił pod 112, że gonią go przebierańcy

audi

Podaj dalej

Bardzo zaskakujące zdarzenie miało miejsce na południu Polski. Kierowca Audi całkowicie stracił zdrowy rozsądek, a jego zachowanie i ”nietypowe” poczucie humoru zostanie zapamiętane na długo.

Wszystko rozpoczęło się od zgłoszenia, w którym świadek poinformował, że kierowca Audi wyjechał ze stacji benzynowej pod prąd, a przy tym dziwnie się zachowywał. Zanim policja zdążyła go namierzyć, zdążył doprowadzić do kolizji z samochodem marki Renault, uciekając z miejsca zdarzenia.

Widzisz takie pośladki i co robisz? Zapytał WORD i ma problem

Pojazd został namierzony na drodze S1, ale kierowca nie miał zamiaru się zatrzymać. Nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe zmuszające go do zatrzymania, a do tego łamał po drodze wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego i stwarzał poważne zagrożenie bezpieczeństwa.

W trakcie ucieczki zadzwonił na numer 112 informując, że jadą za nim na sygnałach jacyś kierowcy i usiłują go zatrzymać. Dyżurny szybko zorientował się kto telefonuje i poprosił, aby mężczyzna zjechał na pobocze. Ten stwierdził, że zatrzyma się, ale dopiero za granicą naszego kraju.

Celebryta bez prawa jazdy, OC i ważnego przeglądu potrącił kobietę. Został uniewinniony

Do akcji włączono kolejne patrole, a pościg zakończył się na blokadzie i rozbiciu radiowozu. Kierowca po zatrzymaniu był bardzo agresywny i nie pozwolił zbadać się alkomatem. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi mu do 5 lat więzienia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News