Kierowca Audi miał pecha. Trafił na nieoznakowane BMW grupy SPEED [wideo]

Kierowca Audi miał pecha. Trafił na nieoznakowane BMW grupy SPEED [wideo]

135-156559

Podaj dalej

Policjanci z grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który jadąc Audi w terenie zabudowanym, przekroczył dopuszczalną prędkość. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do pięćdziesiątki, 45-latek jechał 109 km/h.

W niedzielę (25 sierpnia) policjanci Sekcji Zabezpieczenia Autostrady WRD Lubuskiej Policji pełnili służbę w ramach grupy SPEED. Funkcjonariusze w białych czapkach reagowali na kierowców, którzy łamiąc rażąco przepisy ruchu drogowego, stwarzali poważne zagrożenie dla innych podróżnych.

Bez wątpienia do grona piratów drogowych zalicza się kierujący osobowym Audi, który w miejscowości Koryta, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał 109 km/h. Jego niebezpieczną jazdę zarejestrował policyjny wideorejestrator w nieoznakowanym radiowozie marki BMW.

Za kierownicą pojazdu siedział 45-latek, który nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego przekroczył prędkość. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy i nałożyli mandat oraz punkty karne. 45-latek stracił uprawnienia na trzy miesiące. Ponadto ukarany został mandatem w kwocie 500 złotych, a jego konto wzbogaciło”się o 10 punktów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News