Kiedy warto skorzystać z wynajmu samochodu

Kiedy warto skorzystać z wynajmu samochodu

Kiedy warto skorzystać z wynajmu samochodu

Podaj dalej

Z wypożyczalni samochodów wbrew pozorom nawet ci, którzy mają własne auto. Kiedy warto pomyśleć o wynajmie samochodu?

Wynajem dla firm

Szacuje się, że nawet jedna piąta firm w Polsce korzysta z długoterminowego wynajmu samochodów. Okazuje się, że może to być dużo korzystniejsza opcja zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. W zamian za miesięczną opłatę otrzymujemy spokój, brak zmartwień o koszty naprawy czy pomniejszanie z dnia na dzień wartości samochodu. A po okresie wynajmu oddajemy bezproblemowo klucze, wybierając kolejne, nowe auto, odpowiadające konkretnym potrzebom.

Krótkoterminowy wynajem dla biznesu

Niektóre firmy decydują się na wynajem krótkoterminowy podczas różnego typu wyjazdów służbowych. Okazuje się, że podróż ich pracowników samolotem lub pociągiem, a następnie wynajęcie auta jest dużo tańsze, a czasami nawet oszczędzające dużo czasu. Wypożyczalnie posiadają często specjalną ofertę dla biznesu z bardzo luksusowymi samochodami do wynajęcia.

Wynajem auta na wakacje

Wynajęcie samochodu jest doskonałym sposobem na udany wyjazd wakacyjny. Auto daje sporą niezależność, a podróżujący nie są zależni od często zawodnych środków komunikacji publicznej czy prywatnej. Czasami okazuje się, że – szczególnie przy większej ilości osób – wypożyczenie pojazdu jest tańsze, niż podróż pociągiem, czy autobusem. A ponadto możemy zabrać dowolną liczbę bagażu, co z pewnością doceni szczególnie żeńska część załogi.

Wynajem samochodu dla przeprowadzki

Niektóre firmy w swojej flocie pojazdów posiadają także wynajem pojazdów przystosowanych do przeprowadzki. Umożliwia to na bardzo szybki transport wielu przedmiotów, zaoszczędzając nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczone na paliwo.

Dodatkowe usługi wypożyczalni

Renomowane wypożyczalnie samochodów wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, rozbudowując ofertę bardzo elastycznie, czym zyskują sobie ich przychylność i zaufanie. Jedną z takich usług jest door to door, czyli podstawienie auta w miejsce najbardziej dogodnym dla odbiorcy w umówionym czasie. Ponadto wiele firm daje możliwość wynajmu samochodu bezpośrednio po przylocie przy najbardziej popularnych portach. Flota z reguły jest objęta całodobowym wsparciem, dlatego klienci mogą czuć się otoczeni najlepszą opieką i mieć pewność, że nie zostaną pozostawieni bez pomocy w nieprzewidywanych sytuacjach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News