Kiedy starasz się złapać samolot, nie przebierasz w środkach [WIDEO]

Kiedy starasz się złapać samolot, nie przebierasz w środkach [WIDEO]

Truck-crashes-into-Sarasota-Bradenton-International-Airport-terminal-scaled

Podaj dalej

Kierowca pickupa nie przejmował się kompletnie obowiązującym kierunkiem ruchu kolejki do kontuaru wypożyczalni.

Nie zrobiła na nim również wrażenia betonową ścianą, przez którą przebił się chwilę wcześniej
Wiele kamer monitorujących uchwyciło szokującą scenę, gdy pickup GMC Sierra rozbił się o ścianę międzynarodowego lotniska Sarasota-Bradenton na Florydzie porannych godzinach 19 grudnia. Poniższe wideo pokazuje incydent z kilku stron.

 
Kierowcą ciężarówki był 40-letni mężczyzna. Podczas wypadku doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany  do lokalnego szpitala. Tampa Bay Times donosiło, że nikomu innemu nic się nie stało.

Furgonetka uderzyła w ścianę strefy odbioru bagażu lotniska i uszkodziła jedną z karuzel bagażowych. Destruction derby pojazd zakończył na ladzie wypożyczalni samochodów. W momencie katastrofy lotnisko było w dużej mierze puste, ponieważ ostatni lot tego wieczoru miał miejsce około 20 minut przed tym incydentem.

 

 

 

 

Policja próbowała zatrzymać kierowcę już wcześniej ponieważ jechał lekkomyślnie. Przy próbie zatrzymania pickup przyspieszył. Ciężarówka staranowała ogrodzenie z siatki, a następnie rozpędzała się w kierunku ściany terminala.

Personel lotniska oszacował, że uszkodzenie samej karuzeli bagażowej wymagać będzie czasochłonnej naprawy i kosztować może około 250,000 dolarów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News