Kia Motors Polska i Radio Zet rozpoczęły sezon zimowy

Kia Motors Polska i Radio Zet rozpoczęły sezon zimowy

Kia Motors Polska i Radio Zet rozpoczęły sezon zimowy

Podaj dalej

Jak co roku Kia Motors Polska i Radio Zet ruszyły z akcją Start do Nart. Pierwsi słuchacze radia otrzymali do testów najnowsze Sportage i rozpoczęli białe szaleństwo w Białce Tatrzańskiej.

Jesteście zapalonymi narciarzami albo po prostu lubicie spędzać czas zimą w polskich górach ze znajomymi i rodziną? Start do Nart powstał dla Was. Akcja Kia Motors Polska i Radia Zet odbywa się co roku.

W ciągu kilku tygodni zbliżających się ferii ekipa Startu do Nart przemierzy tysiące kilometrów i odwiedzi najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce, tylko po to, żeby umilić czas na stoku wszystkim amatorom białego szaleństwa.

W tym roku akcja rozpoczęła się już w listopadzie. Aby pojechać na narty z radiem Zet i Kia Motors Polska trzeba było zrobić zabawne zdjęcie i opis swojej czteroosobowej ekipy. Jury w skład którego weszła m.in. sławna wokalistka Cleo oraz prezenter radia Zet Damian Michałowski, wyłoniło 5 zwycięskich ekip, które 4 grudnia wyjechały na tygodniowy szalony pobyt w polskich górach.

Dodatkową atrakcją dla zwycięzców będzie w tym tygodniu z pewnością możliwość dokładnego przetestowania Kia Sportage. Każda z pięciu ekip, po uroczystym losowaniu kluczyków, otrzymała do swojej dyspozycji Sportage, którym dojeżdżać będzie na stoki. Ponadto cały jeden dzień ekipy spędziły w Krakowie w Akademii Bezpiecznej Jazdy, gdzie wszyscy doskonalili swoje umiejętności za kierownicą Sportage. Na koniec przygody ze Startem do Nart każda z ekip wykona w dowolnej formie graficznej prezentację tego jak im się podobała Kia Sportage. Najlepsza prezentacja zostanie nagrodzona.

Gdzie i kiedy zawita miasteczko Start do Nart? Oto harmonogram:

  • 18-20 stycznia, Czarna Góra
  • 25-27 stycznia, Szczyrk
  • 1-3 lutego, Zieleniec
  • 8-10 lutego, Wisła
  • 15-17 lutego, Czarny Groń
  • 22-24 lutego, Białka Tatrzańska

Szczegóły akcji i relacje z poszczególnych realizacji możecie śledzić na facebookowych profilach:

https://www.facebook.com/StartDoNart/

https://www.facebook.com/KiaMotorsPolska/

oraz na stronie radia ZET

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News