Karambol pod Częstochową. Tir pomylił zjazdy i ruszył pod prąd

Karambol pod Częstochową. Tir pomylił zjazdy i ruszył pod prąd

czestochowa

Podaj dalej

W piątek późnym wieczorem Droga krajowa nr 1 została zablokowana w Częstochowie w kierunku Warszawy po tym, jak tir pomylił zjazdy opuszczając stację benzynową i ruszył pod prąd. Dwa tiry, bus i dziewięć samochodów osobowych zostało uszkodzonych.

Jak poinformowała częstochowska policja kierowca po wjechaniu na zły pas jezdni cały czas kontynuował jazdę, póki nie został zatrzymany. Zdaniem policji tuż po całym zdarzeniu zachowywał się bardzo dziwnie, choć nie był pijany.

Karambol na DK1 w Częstochowie – 14.06.2019r.

Na DK1 w Częstochowie (obecnie), kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą wjechał pod prąd i doprowadził do karambolu, w zdarzeniu ucierpiało kilkadziesiąt pojazdów, na miejscu działania prowadzą służby ratunkowe, brak informacji o ofiarach śmiertelnych. Więcej informacji niebawem.Mat. Ania Kowal/Informacje Drogowe – Śląsk i Okolice

Gepostet von Sosnowiec998 am Freitag, 14. Juni 2019

Ranna została tylko jedna osoba, która została odwieziona do szpitala. Szczegóły zdarzenia ustalali pracujący na miejscu policjanci. Trasa w kierunku Warszawy była na kilka godzin całkowicie zablokowana.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News