Karafka - niezbędny element w barku każdego prawdziwego mężczyzny

Karafka - niezbędny element w barku każdego prawdziwego mężczyzny

Karafka

Podaj dalej

Tegoroczne święta większość z nas spędzi w bardzo nielicznym gronie rodzinnym. Jednak nawet wtedy warto zadbać o to, by napoje były nie tylko smaczne, ale także pięknie podane. Do tego celu możemy wykorzystać karafkę, która oprócz funkcji użytkowej, będzie stanowiła elegancki element nakrycia każdego świątecznego stołu. To niewątpliwie jeden z tych prezentów, z którego cieszył będzie się każdy prawdziwy dżentelmen.

Karafka – elegancja w minimalistycznym wydaniu

Karafka to produkt, który powinien znaleźć swoje miejsce w każdym domu. Doskonale nadaje się do serwowania czerwonego czy białego wina, a także eleganckiego podania wody lub soku. Uniwersalna karafka to także świetny sposób na podanie mocniejszych trunków takich jak whisky, wódka czy koniak.

Karafka to również dobry sposób do zaserwowania domowych nalewek, które tak podane od razu nabiorą eleganckiego charakteru. Produkt ten jest niezwykle uniwersalny i stanowi niebanalny element dekoracyjny zarówno dla nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza każdego salonu.

Gustowny zestaw KROSNO Fjord w którego skład wchodzi karafka oraz sześć szklanek, to produkt wykonany ze szkła, które charakteryzuje się eleganckim, ponadczasowym wyglądem i prostym designem. Szklane naczynia świetnie pasują do każdej zastawy stołowej oraz wystroju kuchni. Karafkę KROSNO Fjord wraz z zestawem 6 szklanek można nabyć już za ok. 250 zł.

Karafka

KROSNO Fjord – specyfikacja

Kolor Przezroczysty
Elementy dodatkowe 6 szklanek
Symbol producenta 3k7730
Seria Krosno Fjord
Materiał Szkło
Karafka Pojemność: 950 ml
Szklanka Pojemność: 300 ml
Skład zestawu 1 x karafka
6 x szklanka

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News