Już w tym roku pierwsze salony marki Cupra w Polsce

Już w tym roku pierwsze salony marki Cupra w Polsce

Już w tym roku pierwsze salony marki Cupra w Polsce

Podaj dalej

W lutym tego roku Cupra stała się samodzielną marką. Teraz przymierza się do otwarcia salonów dealerskich w naszym kraju. Według zapewnień producenta na początek będą to cztery lokalizacje w różnych częściach Polski.

Już w listopadzie ekspozycję marki Cupra otworzą cztery salony dealerskie: Reiski Bydgoszcz, Motorpol Wrocław, Auto-Gazda w Bielsku-Białej i Dynamica Jawornik. Dealerzy zostali wyłonieni na podstawie konkursu, w którym najważniejszym czynnikiem wyboru była proponowana wizja rozwoju hiszpańskiej marki na rynku lokalnym.

W ww. salonach znajdziemy wystawę marki Cupra na specjalnie wydzielonej przestrzeni. Również w tych punktach będziemy mieli możliwość umówić się na jazdę testową oraz uzyskać fachowe porady związane z nową marką. Fani motoryzacyjnych gadżetów i akcesoriów natomiast będą mogli się tam w nie zaopatrzyć.

Hiszpańska marka nie planuje poprzestać tylko na tych czterech lokalizacjach. Jeszcze w tym roku ma powstać piąty punkt, który zakończy pierwszy etap budowania siedzi dealerskiej Cupra w Polsce. Nie znamy jeszcze jego lokalizacji. Przy okazji warto dodać, że pierwszym modelem wprowadzonym na rynek przez markę ma być 300-konny SUV-a Ateca. Biorąc pod uwagę popyt naszego rynku na ten segment samochodów, może to być strzał w dziesiątkę.

Tagi: Cupra, Seat, Ateca, premiera 2018, salon samochodowy,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News