Już możesz zarezerwować nowe elektryczne Porsche Taycan

Już możesz zarezerwować nowe elektryczne Porsche Taycan

Już możesz zarezerwować nowe elektryczne Porsche Taycan

Podaj dalej

Jeśli pomyśleliście, że ten model to dopiero prototyp to macie rację. Porsche jednak idzie w ślady Hyundaia, Audi, czy Tesli i zaczyna sprzedawać swoje samochody już na tym etapie produkcji.

Jeśli marzy wam się elektryczne Porsche to za 10 000 zł możecie już zrobić rezerwację na egzemplarz Taycan’a. Co ciekawe nie jest to typowa rezerwacja ani tym bardziej zamówienie na auto. Kwotę tę płacimy tylko za lepsze miejsce w kolejce.

Na stronie Porsche znajdziecie odpowiedni formularz, który należy wypełnić. Dodatkowo musicie uiścić opłatę wysokości 10 000 zł, którą możecie zrealizować za pomocą karty kredytowej lub przelewu.

Przypomnijmy, że na chwilę obecną nie znamy nawet ostatecznego wyglądu samochodu. Tym bardziej tajemnicą pozostają jego dane techniczne. Porsche jednak przypomina nam o tym również w trakcie wypełniania formularza rezerwacji.

Robiąc rezerwację na Taycan’a poza lepszym miejscem w kolejce zyskujecie także dostęp do świeżych informacji na jego temat. Będzie otrzymywać regularnie newslettery, informacje promocyjne oraz zyskacie możliwość skonfigurowania samochodu, gdy będzie już znana jego data wprowadzenia na rynek.

Kaucja za miejsce w kolejce zostanie zwrócona po złożeniu zamówienia na samochód.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News