Jednego dnia dostał mandat za brak oświetlenia w rowerze, drugiego dnia potrącił go samochód

Jednego dnia dostał mandat za brak oświetlenia w rowerze, drugiego dnia potrącił go samochód

Podaj dalej

Na drodze wojewódzkiej nr 807 we wczesnych godzinach porannych, gdy jeszcze nie nastał wschód słońca, doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód dostawczy. Pokrzywdzony 57-latek z gminy Łuków doznał poważnych obrażeń ciała i z miejsca wypadku został przewieziony karetką do szpitala. 22-letni kierowca w ostatniej chwili zauważył rowerzystę, który poruszał się po drodze bez odpowiedniego oświetlenia.

Policjanci w trakcie oględzin jednośladu stwierdzili, że nie ma on wymaganych przepisami świateł i nie mieli wątpliwości, kto tutaj jest winny temu zdarzeniu. Jak się okazało, mężczyzna dzień wcześniej podczas jazdy przez jedną z miejscowości w gminie Stoczek Łukowski, został zatrzymany przez policjantów i ukarany mandatem za… brak oświetlenia w jednośladzie.

Oglądał porno prowadząc tramwaj. Narażał życie wielu ludzi na drodze

Wówczas funkcjonariusze pofatygowali się nawet odwieźć starszego mężczyznę do wyznaczonego miejsca, aby nie narażać jego życia i zdrowia. Ten po dotarciu zobowiązał się do tego, że zamontuje odpowiednie oświetlenie na swoim jednośladzie, aby być lepiej widocznym na drodze dla innych uczestników ruchu. Jak pokazał kolejny dzień – słowa nie dotrzymał.

Przerażające nagranie. Audi wymusiło pierwszeństwo. Motocyklista wypuścił motor, który omal nie zabił pieszych

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News