Jechał na jednym kole na oczach... kamery monitoringu miejskiego. Będzie miał problemy [wideo]

Jechał na jednym kole na oczach... kamery monitoringu miejskiego. Będzie miał problemy [wideo]

Jechał na jednym kole na oczach… kamery monitoringu miejskiego. Będzie miał problemy [wideo]

Podaj dalej

W tym roku zima jest wyjątkowo łagodna, co z pewnością cieszy wielu motocyklistów. Z dobrej pogody korzystają również ci nieodpowiedzialni fani jednośladów. Jeden z nich jechał na jednym kole w miejscu, gdzie odbywa się wzmożony ruch.

Na ul. pułkownika K. Piłata w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie odbywa się wzmożony ruch aut i pieszych, popisywał się wyjątkowo nieodpowiedzialny motocyklista. Mężczyzna poruszał się Hondą w kierunku dworca PKS.

W pewnym momencie motocyklista przejechał przez przejście dla pieszych i skrzyżowanie na tylnym kole. Na brawurową i wyjątkowo niebezpieczną jazdę zareagowali ostrowscy policjanci, zatrzymując kierującego jednośladem.

31-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego usłyszał zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego poprzez swoją niebezpieczną jazdę. Ponadto stracił prawo jazdy.

Popisy 31-latka zarejestrował miejski monitoring. Niebawem mężczyzna odpowie przed sądem za swoje wyjątkowo nieodpowiedzialne postępowanie.

Ukradł auto matce swojej dziewczyny a następnie spowodował wypadek. Po zatrzymaniu ledwo stał na nogach

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News