Jazda z otwartą maską? Pijanej kobiecie taki szczegół nie przeszkadzał

Jazda z otwartą maską? Pijanej kobiecie taki szczegół nie przeszkadzał

308-243718

Podaj dalej

37-latka miała w organizmie ponad 2 promile, a w podróży nie przeszkadzała jej nawet otwarta maska samochodu. W dodatku wiozła ze sobą dziecko oraz psa.

W sobotę (30 marca br.) przed godz. 9.00, policjanci z Niska otrzymali zgłoszenie o kierującej Chryslerem, która jedzie z otwartą maską i prawdopodobnie jest nietrzeźwa. Ponadto z przekazanych funkcjonariuszom informacji wynikało, że w samochodzie przewożone jest dziecko.

Dyżurny z Niska natychmiast wysłał patrol ruchu drogowego we wskazaną okolicę. Informację o zdarzeniu przekazał także lokalnemu dzielnicowemu. Ostatecznie właśnie w tej miejscowości podróż nietrzeźwej kobiety dobiegła końca. Policjanci zatrzymali Chryslera, którego prowadziła pijana 32-latka.

Okazało się, że kobieta była kompletnie pijana. Jechała ze swoim 12-letnim synem oraz psem do rodziny w okolicach Krosna. Zostało jej do przejechania jeszcze 100 kilometrów. Mundurowi zbadali jej stan trzeźwości. 37-latka miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy. Kierującą, syna, psa i pojazd policjanci przekazali pod opiekę rodzinie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News