Jazda na szutrze zakończona konkretnym dachowaniem rodzinnego Renault

Jazda na szutrze zakończona konkretnym dachowaniem rodzinnego Renault

00094XXQ9Y06UTJ9-C122-F4

Podaj dalej

W Krasnymstawie rodzinne Renault wylądowało na dachu. Co ciekawe, cała akcja miała miejsce na szutrowej drodze, a policja nadal nie wie, kto siedział za kierownicą samochodu.

W poniedziałkowe popołudnie policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Krasnymstawie przy ul. Bojarskiego. Po dojechaniu na miejsce zastali samochód marki Renault, który – choć stał na kołach – miał uszkodzenia świadczące o dachowaniu. Jak się szybko okazało, tablice rejestracyjne pojazdu były zdemontowane i ukryte w bagażniku, dodatkowo zawinięte w ubrania.

Przy samochodzie znajdowała się 38-latka i jej 24-letni kolega – obydwoje z Krasnegostawu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu u kobiety i ponad 0,7 promila u mężczyzny. Oboje początkowo twierdzili, że samochodem jechał znajomy kobiety, lecz nie potrafili podać jego danych, poza imieniem.

Później zmieniali wersje co do tego, kto kierował pojazdem, ale konsekwentnie nikt nie chciał się do tego przyznać. W efekcie obydwoje trafili do policyjnego aresztu, a wrak samochodu został przewieziony na policyjny parking.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News