Jan Chmielewski gościem specjalnym w Limanowej

Jan Chmielewski gościem specjalnym w Limanowej

Jan Chmielewski gościem specjalnym w Limanowej

Podaj dalej

Wielkimi krokami zbliża się trzeci wyścigowy weekend w kalendarzu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2017. Na ponad 6 km trasie w 9. edycji Wyścigu Górskiego Limanowa zmierzy się łącznie 103 zawodników z polskiej i europejskiej czołówki.

Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że na trasie Przełęczy pod Ostrą do tego grona dołączy również doskonały kierowca rajdowy. Zaproszenie do pełnienia roli gościa specjalnego w Limanowej, przyjął Jan Chmielewski – utytułowany i doświadczony zawodnik, doskonale znany kibicom rajdów samochodowych.
Krakowianin od 2005 roku (debiutował w Rajdzie Wawelskim) zaliczył łącznie ponad 120 startów i od tamtego czasu regularnie sięga po tytuły mistrzowskie. W swoim bogatym sportowym dorobku ma między innymi tytuł Mistrza Polski RSMP 2016 w klasie Open 2WD, czy zdobywane trzykrotnie (sezony 2013-2015) Mistrzostwo Polski w Grupie 2WD – nie bez powodu kierowca uchodzi za specjalistę jazdy „ośką”.
W roku 2016 zapadła decyzja o zmianie samochodu na tylnonapędowe BMW R320 MAXI i w tym unikatowym i charakterystycznie oklejonym samochodzie możemy oglądać „Janka” również w RSMP 2017.
Jan Chmielewski w roli gościa specjalnego wsiądzie do samochodu Abarth, a to oznacza, że czeka na kibiców kolejny konkurs. Podobnie, jak w Załużu i Magurze szczęśliwcy będą mogli osobiście poczuć emocje pokonania trasy, na której zawodnicy stoczą walkę o punkty i zwycięstwo. Krakowianin z pewnością zadba o to, żeby była to emocjonująca nagroda i bardzo widowiskowy przejazd.

Jeśli chcesz, żeby to miejsce pasażera czekało właśnie na Ciebie to śledź oficjalny profil fb.com/pzmGSMP, gdzie już wkrótce więcej szczegółów o konkursie.

fot. Agnieszka Wołkowicz

Tagi:  GSMP,  Limanowa,  Chmielewski

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News