Jakub ‘Colin’ Brzeziński pojawi się na Barbórce. Zapowiada również powrót do R5

Jakub ‘Colin’ Brzeziński pojawi się na Barbórce. Zapowiada również powrót do R5

70 interakcji
69231125_2560067820719620_4797888742087983104_n

Podaj dalej

Jakub Brzeziński, który w tym sezonie RSMP wywalczył mistrzostwo w klasie Open 4WD zapowiedział, że pojawi się na trasie Barbórki. Dla Colina będzie to dobra okazja, aby ponownie pokazać się przed swoimi kibicami.

Jakub Brzeziński w sezonie 2019 wywalczył swój pierwszy tytuł mistrzowski. W klasyfikacji generalnej RSMP triumfował bezapelacyjnie Miko Marczyk, ale w klasie Open to właśnie Brzeziński nie miał sobie równych. Kierowca, pilotowany przez Dariusza Burkata przypieczętował końcowy sukces w zamykającym sezon, październikowym Rajdzie Dolnośląskim.

fot. Facebook Jakub ‚Colin’ Brzeziński

 

Jakub Brzeziński: W Barbórce pojadę Proto, choć w przyszłym sezonie chciałbym przesiąść się już do samochodu R5. Jestem pewien, że Zbyszek Stec przygotuje auto na Barbórkę najlepiej, jak to możliwe. A ja po prostu będę jechał tak szybko, jak potrafię. Bardzo lubię takie próby, jeśli wszystko zagra, to mam nadzieję, że będę wysoko w klasyfikacji. Na Barbórce musi zagrać wszystko od początku do końca. To bardzo trudny rajd, więc każde odjęcie gazu, każdy błąd, może spowodować stratę trudną do odrobienia.

Jakub „Colin” Brzeziński w barwach GO+ Cars w sezonie 2018.

Wygląda na to, że apetyt Colina na zdobycie mistrzostwa Polski nie maleje. Tym bardziej że w sezonie 2018 tytuł dosłownie przeszedł mu koło nosa. Powrót tego zawodnika do auta klasy R5 z pewnością dla kibiców byłby świetną informacją. Na razie pozostaje nam jednak wypatrywać go w charakterystycznym proto na zbliżającej się Barbórce.

Król Karowej będzie bronił tronu. Kajetanowicz wystartuje w tegorocznej Barbórce

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News