Jakub ‘Colin’ Brzeziński pojawi się na Barbórce. Zapowiada również powrót do R5

Jakub ‘Colin’ Brzeziński pojawi się na Barbórce. Zapowiada również powrót do R5

70 interakcji

Podaj dalej

Jakub Brzeziński, który w tym sezonie RSMP wywalczył mistrzostwo w klasie Open 4WD zapowiedział, że pojawi się na trasie Barbórki. Dla Colina będzie to dobra okazja, aby ponownie pokazać się przed swoimi kibicami.

Jakub Brzeziński w sezonie 2019 wywalczył swój pierwszy tytuł mistrzowski. W klasyfikacji generalnej RSMP triumfował bezapelacyjnie Miko Marczyk, ale w klasie Open to właśnie Brzeziński nie miał sobie równych. Kierowca, pilotowany przez Dariusza Burkata przypieczętował końcowy sukces w zamykającym sezon, październikowym Rajdzie Dolnośląskim.

fot. Facebook Jakub ‚Colin’ Brzeziński

 

Jakub Brzeziński: W Barbórce pojadę Proto, choć w przyszłym sezonie chciałbym przesiąść się już do samochodu R5. Jestem pewien, że Zbyszek Stec przygotuje auto na Barbórkę najlepiej, jak to możliwe. A ja po prostu będę jechał tak szybko, jak potrafię. Bardzo lubię takie próby, jeśli wszystko zagra, to mam nadzieję, że będę wysoko w klasyfikacji. Na Barbórce musi zagrać wszystko od początku do końca. To bardzo trudny rajd, więc każde odjęcie gazu, każdy błąd, może spowodować stratę trudną do odrobienia.

Jakub „Colin” Brzeziński w barwach GO+ Cars w sezonie 2018.

Wygląda na to, że apetyt Colina na zdobycie mistrzostwa Polski nie maleje. Tym bardziej że w sezonie 2018 tytuł dosłownie przeszedł mu koło nosa. Powrót tego zawodnika do auta klasy R5 z pewnością dla kibiców byłby świetną informacją. Na razie pozostaje nam jednak wypatrywać go w charakterystycznym proto na zbliżającej się Barbórce.

Król Karowej będzie bronił tronu. Kajetanowicz wystartuje w tegorocznej Barbórce

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News