Jak uszczęśliwić rolnika na święta? Oddać mu ciągnik o wartości porządnego Audi

Jak uszczęśliwić rolnika na święta? Oddać mu ciągnik o wartości porządnego Audi

136-267009

Podaj dalej

Golubsko-dobrzyńscy kryminalni zatrzymali 27 i 54-latka podejrzanych o dokonanie kradzieży ciągnika z terenu jednego z przedsiębiorstw w gm. Zbójno na początku grudnia br. Funkcjonariusze odzyskali skradziony traktor, za którego równowartość moglibyśmy kupić porządne auto.

W nocy 6 grudnia br. z terenu jednego z przedsiębiorstw w gm. Zbójno pow. golubsko-dobrzyński skradziono ciągnik rolniczy, którego wartość pokrzywdzony wycenił na kwotę 180000 zł.

Kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą, na podstawie zebranych materiałów, ustalili że skradziony ciągnik może znajdować się w jednym z gospodarstw rolnych w powiecie lipnowskim. We wtorek (17.12.2019) policjanci postanowili zweryfikować tą informację i udali się do wytypowanego gospodarstwa rolnego.

Będąc na miejscu potwierdzili swoje wcześniejsze ustalenia. W jednym z garaży odnaleźli poszukiwany ciągnik. Ponadto w tej sprawie zatrzymano dwóch podejrzanych mężczyzn, w wieku 27 i 54-lata. 18 grudnia po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży ciągnika rolniczego.

Skradzione mienie wróciło już do rąk właściciela. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Tir zmiażdżył osobówkę na S5. Jest nagranie ze śmiertelnego wypadku

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News