Zdała egzamin na prawo jazdy po... 12 latach prób! Nie uwierzysz, co robiła za każdym razem źle

Zdała egzamin na prawo jazdy po... 12 latach prób! Nie uwierzysz, co robiła za każdym razem źle

egzmin prawo jazdy

Podaj dalej

Ach to prawo jazdy! Bezcenny blankiet, o którym marzy każdy nastolatek. Jednym udaje się je zdobyć już za pierwszym podejściem, a inni muszą czekać na nie nawet… 12 lat! Tak, tak. Ta kobieta zdała egzamin dopiero za 18 podejściem, a jej radość była nieopisana. Nie zgadniesz, co za każdym razem robiła źle. 

Prawo jazdy nie dla każdego?

nauka-jazdy-elka-prawo-jazdy

Ta kobieta podchodziła do egzaminu na prawo jazdy aż 17 razy w ciągu 12 długich lat. Z egzaminatorami w WORD-zie podobno była już na ty. Ci patrzeli na nią tylko i zastanawiali się, kiedy wreszcie odpuści. Przecież to nie jest tak, że każdy musi mieć prawo jazdy, prawda? 

Ale ona się nie poddawała. Egzamin za egzaminem, uwalała kolejne jazdy. To nie zniechęciło jej jednak przed ciągłym szlifowaniem swoich umiejętności i podejmowaniem kolejnych prób. W końcu musi się udać, prawda?

Swoją przygodę z egzaminami na prawo jazdy zaczęła jeszcze w wieku 19 lat, czyli mniej więcej tyle, ile każdy człowiek. Okazało się jednak, że jazda samochodem ją przerasta. Kobieta wielokrotnie i konsekwentnie nie była w stanie zdać tego cholernego egzaminu. 

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

panienka-prawo-jazdy-12-lat

Umiejętności: 1/10

Jej historia jest całkiem intrygująca. Wiele osób, nie tylko kobiety, bardzo denerwuje się podczas egzaminów. Zrozumiałe byłoby więc tłumaczenie, że w dniu egzaminu, popełniała błędy z nerwów.  Ta kobieta obwinia jednak… swoich byłych instruktorów nauki jazdy za to, że jej umiejętności wciąż wynosiły 1 w skali na 10. 

Przejeździła łącznie na „elce” 100 godzin. Wtedy też postanowiła zatrudnić faceta, który w końcu ogarnie ją do porządku. Ten ostatecznie pomógł jej zdać egzamin. Kobieta skomentowała, że straciła na tym całym zamieszaniu mnóstwo pieniędzy. Wyobrażamy sobie. 

Do pierwszego egzaminu podeszła w 2008 roku, a potem przez 12 lat robiła to dalej i wciąż nie potrafiła go zdać. Była zdesperowana i przygnębiona, a nawet zaczęła zapisywać się na egzaminy w innych miastach, z większymi wskaźnikami zdawalności. To jednak nie pomagało. 

panienka-prawo-jazdy-12-lat2

Okropny kierowca

Najważniejsze było to, że jest okropnym kierowcą, jak sama twierdzi. Nie wiedziała, co robić na rondach i jak zachowywać się w ruchu ulicznym. Kiedy tylko wsiadała za kierownicę samochodu, traciła resztki pewności siebie, które jej pozostały. 

W tym roku kobieta otrzymała jednak swoje prawo jazdy i może teraz wyjechać samodzielnie na drogi. Mamy nadzieję, że kobieta faktycznie zrozumiała swoje błędy. Nie jest tajemnicą, że niektórzy ludzie po prostu nie są stworzeni do prowadzenia samochodu, to nic wielkiego. Jeśli jednak kobieta dalej czuje się za kółkiem nieswojo, mieszkańcy brytyjskiego Watford muszą mieć się na baczności.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

panienka-prawo-jazdy

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News