Zakaz Diesla otwiera zaskakujący sposób na zarobek. Możesz przygarnąć parę stówek nie robiąc zupełnie nic!

Zakaz Diesla otwiera zaskakujący sposób na zarobek. Możesz przygarnąć parę stówek nie robiąc zupełnie nic!

diesel-pieniadze-parking

Podaj dalej

Większość ludzi do tej pory nie zwracała na to uwagi, ale może to być nieoczekiwane źródło dochodu. Zakaz silników typu Diesel i benzynowych otwiera niecodzienny sposób na zarobek. Nie robiąc zupełnie nic, możesz dorzucić do swojego domowego budżetu kilka stówek miesięcznie. Co ciekawe, to już działa! 

Ciekawy sposób na dorobienie

Na codzień nie myślimy o swoim podjeździe, jednak okazuje się, że może to być nieoczekiwane źródło dochodu. Brak infrastruktury do ładowania i rosnąca popularność samochodów elektrycznych oznacza, że w dobie zakazu silników typu Diesel, otwierają się zupełnie nowe możliwości. 

Taka jest idea brytyjskiej firmy YourParkingSpace, która pozwala ludziom wynajmować swoje podjazdy i miejsca parkingowe na godziny, dni, tygodnie lub miesiące. Jeśli masz dostęp do ładowania, sukces gwarantowany! 

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

parkometr-strefa-platnego-parkowania
FOTO WOJCIECH ARTYNIEW/SE/EAST NEWS

Usługa ta przyniosła Brytyjczykom w tym roku aż 21 milionów funtów zarobku (103 mln złotych). I to wszystko mimo ograniczeń dotyczących COVID-19, które spowodowały, że mnóstwo osób przeniosło swoją pracę do domu. 

To już działa!

W witrynie jest dostępnych ponad 250 000 miejsc parkingowych, co oznacza, że ludzie chętnie „pozbywają się” swojego miejsca parkingowego pod domem. Właściciele pojazdów mogą się po prostu zarejestrować, wpisać lokalizację i wybrać miejsce. Mogą też ustawić żądaną cenę i dostępność. Jeśli chcesz udostępnić swoje miejsce, możesz zastrzec sobie, by „goście” używali go tylko wtedy, kiedy ciebie nie ma w domu. Genialne i proste, prawda?

Firma oferuje też 4000 miejsc parkingowych z dostępem do ładowarek pojazdów elektrycznych. Właściciele tych miejsc mogą pobierać dodatkową opłatę, ponieważ umożliwiają kierowcom jednoczesne parkowanie i ładowanie pojazdu.

diesel

Zakaz Diesla otwiera nowe możliwości

Pomysł jest dość interesujący, ponieważ pozwala zarabiać na niewykorzystywanym w inny sposób podjeździe lub miejscu parkingowym. Łatwo jednak dostrzec, że takie rozwiązanie generuje też pewne problemy. Ludzie mogą przecież zaparkować w niewłaściwym miejscu, lub narobić bałaganu. 

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

Jednak dyrektor zarządzający firmy powiedział, że ludzie mogą w ten sposób dorobić naprawdę niezłe pieniądze. Dodał też, że popyt na prywatne miejsca parkingowe prawdopodobnie pozostanie duży w 2021 roku. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News