Za to parkowanie powinien dostać nagrodę "kierowcy roku". Nie uwierzysz, co on tu odstawił [WIDEO]

Za to parkowanie powinien dostać nagrodę "kierowcy roku". Nie uwierzysz, co on tu odstawił [WIDEO]

parkowanie-wypadek-mazda

Podaj dalej

Większość ludzi uważa, że samochody stojące na przeddomowych podjazdach są bezpieczne – i w sumie całkiem słusznie. To parkowanie pokazuje jednak, jakie spustoszenie może siać kierowca, który po prostu nie potrafi jeździć. 

Co za dzban!

parkowanie-wypadek-mazda-2

Nagranie z kamery bezpieczeństwa przed domem krążyło w ostatnich dniach w mediach społecznościowych. Widzimy na nim kierowcę minivana dryfującego po drodze. To parkowanie nie mogło potoczyć się gorzej – skasował wszystko, co było na jego drodze. 

Najpierw uderzył w białą Mazdę RX-7 drugiej generacji. Siła tego uderzenia powoduje zgniecenie panelu bocznego przedniej części po stronie kierowcy i obraca japoński samochód sportowy wokół własnej osi. Na tym się jednak nie skończyło. 

A może to wcale nie było parkowanie? 

Z jakiegoś powodu kierowca minivana po tym dzwonie nie naciska pedału hamulca i nadal przyspiesza. Zepchnął Mazdę z drogi i uderzył w dwa inne zaparkowane na podjeździe samochodu. Wreszcie, po spowodowaniu takiej rzezi, minivan zatrzymuje się. 

Bliższe spojrzenie na minivana pokazuje, że jego poduszki powietrzne zostały uruchomione. To z pewnością efekt wielokrotnych kolizji. Przód, zderzak i reflektory są całkowicie rozbite. 

Mamy nadzieję, że kierowca minivana miał ubezpieczenie i będzie w stanie pokryć z niego koszty napraw Mazdy i dwóch innych samochodów. Trudno powiedzieć, dlaczego kierowca minivana w ten sposób zjechał z drogi… 

 

Honey I’m home! from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News