WOW! Takiego lotu Subaru jeszcze nie widziałeś. Przeskoczył nad rzeką, ale udało mu się dopiero za trzecim razem [WIDEO]

WOW! Takiego lotu Subaru jeszcze nie widziałeś. Przeskoczył nad rzeką, ale udało mu się dopiero za trzecim razem [WIDEO]

subaru-przeskoczył-nad-rzeką-travis-pastrana-2

Podaj dalej

Subaru słynie ze swoich rajdowych korzeni, ale wielu śmiałków wykorzystuje także samochody japońskiej marki do pokazów kaskaderskich. Jednym z nich jest Travis Pastrana, który ze wsparciem Hoonigana zafundował swojemu rodzinnemu miastu Annapolis niemałą atrakcję. Takiego lotu jeszcze nie widzieliście! 

Latające Subaru

subaru-przeskoczył-nad-rzeką-travis-pastrana

Ego Alley to najbardziej charakterystyczna atrakcja turystyczna w mieście Annapolis. W ruchliwe letnie popołudnia po rzece pływa tam mnóstwo łodzi, a tym razem była to jaskrawo-żółta motorówka Hoonigan. 

Rzeka była jednak dla kierowcy Subaru przeszkodą, którą trzeba było starannie pokonać. Pastrana z niewielką pomocą załogi Hoonigan dokonał tego wczoraj, jednak jak wynika z postu na Twitterze, idealny skok udało mu się wykonać dopiero za trzecim razem. 

Na szczęście dla widzów gęsta poranna mgła zniknęła tuż przed akcją. Pastrana w swoim Subaru podjął trzy próby, zanim w końcu idealnie zsynchronizował się z przepływającą motorówką. 

To jeszcze nie wszystko

Według Capital Gazette Pastrana ma zaplanowane różne inne motoryzacyjne akrobacje w najbliższych dniach. Wśród nich znalazł się m. in. drift wokół Church Circle, które fani serialu telewizyjnego „West Wina” mogą rozpoznać po kluczowym występie pod koniec serialu. Nie ma jednak co liczyć, że będzie to aż tak uroczysty spektakl i widowisko. 

Co ciekawe, Travis Pastrana zastąpił swoim Subaru Kena Blocka w serii filmów Gymkhana 11. Popularna seria filmów kaskaderskich zawsze odbywała się z udziałem Kalifornijczyka. Od trzeciej edycji zawsze wykorzystywano najróżniejsze wersje sportowych Fordów. W dwóch pierwszych edycjach Block szalał za kierownicami Subaru Impreza WRX STi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News