WOW! Kupisz mieszkanie, a samochód dostaniesz gratis. Pierwszy taki projekt na świecie właśnie wszedł w życie

WOW! Kupisz mieszkanie, a samochód dostaniesz gratis. Pierwszy taki projekt na świecie właśnie wszedł w życie

aston-martin-mieszkanie

Podaj dalej

Pierwszy tego typu projekt na świecie wchodzi właśnie w życie! Kupisz mieszkanie… a samochód dostaniesz gratis. Niestety – nie będzie tanio. Aston Martin Residences, projekt luksusowych nieruchomości kultowego producenta właśnie się rozpoczyna. 

Aston Martin rozdaje samochody „za darmo”

aston-martin-mieszkanie-2

24 listopada to bardzo ważna data w kalendarzu Aston Martin. Oprócz rozpoczęcia projektu, który został ogłoszony w 2017 roku, marka wprowadziła nowy model DBX do obu Ameryk. Właściciele wielu specjalnych mieszkań zaprojektowanych przez brytyjską firmę, otrzymają limitowanej edycji DB11 lub DBX jako prezent na parapetówkę. 

Najbardziej luksusowy w całej ofercie jest penthouse w Miami. To wisienka (truskawka?) na torcie w całym projekcie. Mierzący ponad 2500 metrów kwadratowych obiekt ma marmurowe podłogi, okna od podłogi do sufitu, sześć sypialni i siedem łazienek. Do tego prywatny basen i rzecz jasna, siłownia. Oprócz tego ogromny taras z widokiem na Miami i zatokę. 

aston-martin-mieszkanie-3

W ramach umowy, nowy właściciel tego mieszkania otrzyma… Volcana o wartości 2,3 miliona dolarów. To ostatni z dostępnych egzemplarzy limitowanej serii 24 jednostek. Pod jego maską znajduje się ogromne V12 generujące 820 koni mechanicznych. Aston do tego pakietu dorzuca członkostwo w elitarnym klubie i prywatne szkolenie na torze wyścigowym. 

Nie będzie tanio

Choć ta oferta jest najbardziej godna pozazdroszczenia, pozostałe wcale nie są gorsze. Aha – penthouse kosztuje 50 milionów dolarów (188 mln złotych) i jeszcze nie znalazł swojego nabywcy. Pozostałe mieszkania z drugiej strony, wyprzedają się bardzo szybko. Już dziś 60% z nich znalazło swoich szczęśliwych nabywców. 

aston-martin-mieszkanie-3

W budynku znajduje się łącznie 391 apartamentów i siedem penthousów. 38 specjalnych rezydencji „wyposażonych” jest w gratisowy samochód w ramach zakupy. Każdy właściciel będzie mógł wybrać między limitowaną edycją DBX lub DB11, zwaną Riverwalk Edition. Wszystkie 45 edycji samochodu zostanie stworzonych tylko dla właścicieli mieszkań w tym budynku. 

Aston Martin pomyślał także o szczególnych miejscach dla samochodów. Firma planuje zbudować co najmniej 10 „super-garaży” w strukturze parkingu, zaprojektowanych przy pomocy zespołu Aston Martin Lairs. Oznacza to, że właściciele będą mogli dostosować je w porozumieniu z projektantami. 

aston-martin-mieszkanie-3

Będą one miały potencjał, aby stać się naprawdę wyjątkowymi przestrzeniami, w których właściciele będą mogli cieszyć się swoimi samochodami. Będą mogli współpracować z projektantami Aston Martin przy tworzeniu specjalnych podłóg, specjalnych okładzin ściennych, specjalnego oświetlenia i wyjątkowej zabudowy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News