Wielka promocja na paliwo w całej Polsce. Benzyna po 4,14 zł, Diesel po 3,77 zł za litr

Wielka promocja na paliwo w całej Polsce. Benzyna po 4,14 zł, Diesel po 3,77 zł za litr

Za paliwo zapłacimy sporo mniej

Podaj dalej

Po dość długim okresie „przejściowym”, za naszymi oknami na dobre zawitała już wiosna. To oznacza, że ogromna rzesza Polaków ruszy na wycieczki większe i mniejsze. Choć paliwo jest już dużo tańsze niż przed kilkoma miesiącami, wciąż możemy korzystać z bardzo atrakcyjnych promocji, zmniejszając koszty podróżowania.

Wielka promocja na paliwo

benzyna diesel ceny paliw paliwo
fot. freepik.com – vovashevchuk

Dzięki licznym promocjom kierowcy w całej Polsce mogą obniżyć koszty tankowania. Za sprawą karty przedpłaconej paliwo może być naprawdę tanie. Jeśli zdecydujecie się z niej skorzystać, pełny bak do waszego samochodu zatankujecie nawet o 120 złotych taniej. Co trzeba zrobić, aby odebrać taką kartę?

Tak naprawdę to najlepszy moment aby skorzystać z promocji. Jeśli jeszcze nie wymieniliście opon na letnie, a wasz obecny komplet ma już kilka lat i aż prosi się o zmianę, warto rozważyć zakup nowego ogumienia. Dzięki temu otrzymacie kartę przedpłacona do wykorzystania na stacjach Orlenu w całej Polsce.

W zależności od rozmiaru zakupionych opon możemy otrzymać kartę przedpłacona na paliwo o wartości 60 lub 120 złotych. Zakładając ten drugi wariant, a także średnią wielkość baku 50 litrów, do pełna zatankujemy za grosze. Benzyna Pb95 wyjdzie nas wtedy za 4,14 zł/litr, natomiast Diesel będzie kosztował 3,77 zł/litr. 

Promocja na paliwo co tydzień
fot. freepik.com – irenemiller

Szereg korzyści także na przyszłość

W ten sposób będziemy mogli wybrać się nawet na wycieczkę w dalsze zakątki Polski, a w naszym portfelu zostanie trochę pieniędzy na dodatkowe atrakcje. Nie wspominając już, że zakup opon uwzględnionych w promocji niesie za sobą szereg korzyści – także finansowych. 

Opony producentów premium charakteryzują się tym, że pomagają obniżyć spalanie naszych samochodów. A jeśli to do was nie przemawia, są one przede wszystkim dużo bardziej bezpieczne. 

Michelin od lat stosuje w swoim ogumieniu technologię, dzięki której opony utrzymują swoje właściwości od pierwszego do ostatniego kilometra. Oznacza to, że równomiernie się ścierają, a wraz z upływem czasu i kilometrów, ich droga hamowania czy właściwości na mokrej nawierzchni nie będą ulegać pogorszeniu. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News