W tym dostawczaku musiał siedzieć sam Robert Kubica. Nie uwierzysz w to, co wyprawiał na drodze! [WIDEO]

W tym dostawczaku musiał siedzieć sam Robert Kubica. Nie uwierzysz w to, co wyprawiał na drodze! [WIDEO]

robert-kubica-dostawczak-zima-drift

Podaj dalej

Zimowe warunki potrafią oddzielić chłopców od mężczyzn. Jazda na zaśnieżonych, leśnych terenach to jedno z najtrudniejszych zadań, a ten kierowca dostawczaka postanowił jeszcze nieco się zabawić. Co prawda nie mamy pewności, ale za jego kółkiem musiał chyba siedzieć sam Robert Kubica. Cóż za umiejętności i opanowanie!

Robert Kubica w dostawczaku?

robert-kubica-dostawczak-zima-drift-2

Jazda w poślizgu to zdecydowanie najtrudniejsze zadanie, jakie możemy sobie wymyślić za kierownicą samochodu. Najdrobniejszy błąd może oznaczać, że szybko staniemy się tylko pasażerami w swoim pojeździe. Ale nie dla tego kierowcy dostawczaka! Czy to Robert Kubica? A może Lewis Hamilton? Tak czy owak, temu facetowi należy się angaż w jakimś czołowym zespole WRC. 

Już samochodem osobowym taka sztuka jest trudna do zrobienia, a co dopiero samochodem dostawczym? Jeśli na pace nie przewoził żadnego ładunku, jego samochód dodatkowo był lekki z tyłu i ciężki z przodu. 

To rzecz jasna nieco ułatwia sprawę, ale i tak nie możemy wyjść z podziwu nad umiejętnościami kierowcy. Gdyby tylko Poczta Polska z takim zapałem dostarczała nasze paczki… 

Drift pełną gębą

robert-kubica-dostawczak-zima-drift

Trzeba przyznać również, że kierowca oprócz pracy hamulcem ręcznym musiał też wybitnie operować pedałem gazu. Poślizgi i drift odbywały się przy dosyć dużej prędkości. I to się nazywa zabawa w śniegu, a nie – upalanie na parkingu! 

Kto z was też lubi zabawić się w ten sposób? Choć nigdy nie będziemy popierać tego typu „występów” na publicznych drogach, tutaj sytuacja wydawała się być pod kontrolą i w miarę bezpieczna. Na szczęście nic nie jechało z naprzeciwka, a kierowca dostawczaka najwyraźniej bardzo dobrze znał swoją trasę. Może po prostu spieszył się na obiad po skończonej dniówce?

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

 

My man is really playing with his life from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News