Volkswagen Golf "zaparkowany" pod naczepą TIR-a. Genialna strategia czy kiepski żart? [WIDEO]

Volkswagen Golf "zaparkowany" pod naczepą TIR-a. Genialna strategia czy kiepski żart? [WIDEO]

Podaj dalej

O ile nie mieszkałeś pod kołdrą w ostatnich dniach, z pewnością wiesz, że cała Europa zmaga się z bardzo poważnym atakiem zimy. Wielu nowicjuszy w zimowej pogodzie poszukuje najlepszych praktyk, które mogą ułatwić życie. Ten film nagrany w Stuttgarcie przedstawia bardzo odważny ruch na parkingu. Ten Volkswagen Golf nie znalazł się tam przez przypadek?

Volkswagen Golf i „genialne” parkowanie?

volkswagen-golf-tir-parking-dziwne-2

Krótki film na portalu YouTube przedstawia bardzo odważnego – lub bardzo pechowego – kierowcę. Jego Volkswagen Golf został zaparkowany pod ogromną naczepą TIR-a. I możemy spojrzeć na to na dwa sposoby. To albo wyszukany dowcip, albo ruch kogoś o ilorazie inteligencji 220. 

Volkswagen Golf z pewnością nie służy do holowania naczepy. Możemy więc założyć, że został tam zaparkowany, aby chronić przednią szybę przed opadami śniegu? Świat może nigdy się nie dowiedzieć, ale wygląda na to, że kierowca był bardzo oddany swoim praktykom parkingowym. 

Nie możemy nie wspomnieć, że przednia szyba wydaje się dotykać tyłu naczepy. Może gość jednak nieco przeliczył się ze swoją szczwaną strategią?

volkswagen-golf-tir-parking-dziwne

A może jednak dowcip?

Jeśli jednak mamy tu do czynienia z nieznośnym dowcipem, może to być najlepszy żart świata. Niestety, z opisu filmu nie dowiadujemy się wiele więcej na temat tego zdarzenia. Liczymy jednak na to, że nagrywający całe zdarzenie opublikuje też film z wyjazdu Golfa. 

Choć nie możemy być pewni w jaki sposób, ani dlaczego Volkswagen Golf znalazł się w tak dziwnej sytuacji, jasne jest, że śnieg i zimowe warunki mogą być zdradliwe dla kierowców. Jeśli nie masz potrzeby wychodzenia z domu i jazdy w tych warunkach, albo po prostu nie czujesz się pewnie, najlepiej zostań w domu. Tym bardziej, jeśli masz założone wciąż letnie opony! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News