UWAGA! Czołg na dzielni. Znudzony życiem laluś wyjechał z garażu tym potworem [WIDEO]

UWAGA! Czołg na dzielni. Znudzony życiem laluś wyjechał z garażu tym potworem [WIDEO]

Podaj dalej

Na drogach często możemy spotkać różne dziwne pojazdy, ale… czołg?! Mieszkaniec jednej z dzielnic na południu Florydy postanowił uraczyć swoich sąsiadów nietypowymi widokami. Facet po prostu wziął swój wojskowy czołg na małą przejażdżkę główną drogą. 

Wojsko na drodze?

Czołg

Według lokalnej stacji informacyjnej jego „parada” była trochę zaskakująca. Wszak nie codziennie widzimy na drogach czołg. Okazuje się jednak, że tego typu sprzęt można kupić po prostu przez internet i wygląda na to, że dokładnie to zrobił ten facet. Czołg pochodzi z Wielkiej Brytanii. 

– Zazwyczaj jest to co najmniej niezwykłe… A przy obecnym stanie politycznym to naprawdę niepokojące – powiedział jeden z sąsiadów stacji CBS4. 

Dziennikarze próbowali skontaktować się z kierowcą mieszkającym na ogrodzonym terenie, ale odbili się tylko od ściany. Facet nie chciał komentować swojego wyczynu. Wygląda jednak na to, że dopóki jego broń jest niesprawna, czołg wojskowy może legalnie poruszać się po drogach. 

Policja zainteresowała się sprawą

Po jego występku sąsiedzi widzieli, jak do domu wchodzi policja w osobie szeryfa i lokalnego posterunkowego. Wjeżdżali i wyjeżdżali z posesji właściciela czołgu. Musimy przyznać, że taka akcja wymaga nie lada wyobraźni, ale faktycznie wszystko wydaje się zgodne z przepisami. 

Urzędy w lokalnym Palmetto Bay przyglądają się jednak całej sprawie i sprawdzają, czy czołg może zostać dopuszczony do ruchu. Zaangażowane zostało całe hrabstwo, bowiem wszystko wskazuje na to, że jego maszyna podczas swojej radosnej przejażdżki uszkodziła jeden z krawężników. 

KIEROWCO! ZASKOCZYŁA CIĘ ZIMA? JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO!!!

A wy co zrobilibyście widząc taki obrazek w swoim sąsiedztwie? Poczulibyście niepokój czy jednak ekscytację. Koniec końców to kawał porządnej maszyny! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News