Tylko do 31 sierpnia paliwo w całej Polsce po 4,50 zł za litr. Kierowcy już tankują za pół-darmo

Kierowcy w całej Polsce mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnej promocji na paliwo. Dzięki niej zatankujemy litr benzyny czy oleju napędowego nawet po 4,50 zł za litr. Trzeba się jednak pospieszyć, bowiem potrwa ona tylko do jutra, 31 sierpnia.

stacje paliw stacja noc tankowanie nocą
Podaj dalej

Materiał powstał przy płatnej współpracy z firmą Michelin

Atrakcyjna promocja na paliwo w całej Polsce

benzyna diesel ceny paliw paliwo
fot. freepik.com – freepik

Choć wakacyjne wyjazdy z pewnością już za większością z nas, początek roku szkolnego to również gorący okres dla wszystkich kierowców. Już wkrótce rozpocznie się odwożenie i przywożenie dzieci ze szkoły, zajęć pozalekcyjnych, czy korepetycji. Samochód nie będzie więc miał odpoczynku, a do tego warto zatankować tańsze paliwo. 

Aby to zrobić, wystarczy skorzystać z niezwykle atrakcyjnej promocji, która na chwilę obecną zaplanowana jest od 31 sierpnia. Choć nie mamy obecnie informacji na temat jej dalszego ciągu, istnieją duże szanse, że zostanie przedłużona również na cykl jesienno-zimowy. Co trzeba zrobić, aby odebrać kartę przedpłacona na paliwo?

Promocja przewiduje kartę przedpłaconą na paliwo o wartości 60 lub 120 złotych dla każdego, kto w terminie do 31 sierpnia zakupi komplet opon Michelin. Wartość bonu uzależniona jest od rozmiaru opon. 

dodatek pieniądze ceny paliwo benzyna diesel
fot. freepik.com – pixel-shot.com

Takie opony to skarb na nadchodzące miesiące

Zbliżająca się jesień to również dobry czas na skontrolowanie stanu swoich zimówek, jeśli jeszcze takowe macie. Wielu kierowców poruszających się głównie po miastach przesiadło się już na opony całoroczne nowej generacji, które również uwzględnione są w promocji. Pozwolą one wam oszczędzać pieniądze nie tylko dzięki promocji. 

Opony całoroczne Michelin CrossClimate 2 to najnowszej generacji ogumienie, posiadające również homologację w krajach, w których wymagana jest wymiana opon na zimowe. Oznacza to, że można legalnie korzystać z nich we Włoszech, czy Austrii, gdzie w górach konieczne są zimówki. To tylko potwierdza, jak dobrze sprawują się opony w każdych warunkach. 

Dzięki jednemu kompletowi opon nie będziecie musieli spędzać czasu (dwukrotnie w roku) u wulkanizatora, ani płacić za wymianę. Ponadto, będziecie w okresie jesienno-zimowym bardziej bezpieczni niż na zimowkach lub letnich. Opony całoroczne charakteryzują się tym, że zapewniają większe bezpieczeństwo w szerszym zakresie warunków. A jak wiemy, zbliżające się miesiące jesieni potrafią być bardzo zmienne. 

Przeczytaj również