To nie mogło wydarzyć się naprawdę! Kierowca autobusu postradał zmysły na samym środku autostrady

To nie mogło wydarzyć się naprawdę! Kierowca autobusu postradał zmysły na samym środku autostrady

Podaj dalej

Duży może więcej? Z takiego założenia wyszedł chyba ten kierowca autobusu. Facet totalnie postradał zmysły na samym środku autostrady. Ten film udowadnia nam tylko, że nie widzieliśmy jeszcze wszystkiego. Zdarzenia przedstawione na wideo wydają się być nieprawdopodobne… Autobus stojący na samym środku autostrady? Dlaczego nie!

Cofamy autobus!

kierowca-autobus-postradal-zmysly-autostrada

Zapewne większość z was grała, lub przynajmniej kojarzy serię gier Grand Theft Auto. Tam takie rzeczy były możliwe, ale w prawdziwym świecie? Ten autobus jednak niczego się nie bał.

Zachodzimy w głowę, co takiego ważnego wydarzyło się, że kierowca autobusu postanowił wykonać nagle tak idiotyczny manewr. Szczerze? Nic nie przychodzi nam do głowy. Może po prostu na kursie na prawo jazdy nikt nie powiedział mu, że nie wolno zawracać na autostradzie?

Nawet jeśli tak było, najgorsi i najbardziej nieprzystosowani do jazdy samochodami kierowcy, jakich znamy, nie wpadliby na tak durny pomysł. Dlaczego nikt nie powstrzymał tego kierowcy przed wykonaniem tego manewru? Jego autobus zawrócił na autostradzie, jakby to była najbardziej normalna rzecz na świecie. 

Co tam nie wydarzyło?!

Myślicie, że gość zorientował się w swoim szaleństwie i zawrócił autobus? Nic bardziej mylnego. Gdy udało mu się już obrać przeciwny kierunek jazdy, po prostu zaczął się cofać. A może nawigacja kazała mu zawrócić, a on grzecznie wykonał jej polecenia? Chyba jednak wolimy nie wiedzieć, jak było naprawdę…

 

I refuse to believe this is real from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News