To ostatni moment aby odebrać duży dodatek finansowy! Pomoże w domowym budżecie

To ostatni moment aby odebrać duży dodatek finansowy! Pomoże w domowym budżecie

dodatek świadczenie pieniądze 500 plus program wzrost podwyżka

Podaj dalej

Duży dodatek finansowy może pomóc w trudnych czasach drożyzny, a dla wielu Polaków to ostatni dzwonek, aby go odebrać. Choć program będzie działał jeszcze do 31 sierpnia, to właśnie teraz wielu z nas może odebrać pieniądze. Dodatek finansowy pozwoli choć odrobinę załatać dziury w domowym budżecie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Duży dodatek finansowy dla Polaków – TUTAJ

gotówka karta płatności płatność przepisy
fot. freepik.com – roman-

Wiele polskich rodzin musi w czasach inflacji i drożyzny zaciskać pasa, przez co taki dodatek finansowy może choć odrobinę pomóc załatać dziury w domowym budżecie. Co prawda program działa do 31 sierpnia, jednak to właśnie teraz jest najlepszy moment, aby odebrać pieniądze. 

Wiosna już na dobre zawitała za nasze okna, a to oznacza, że wielu Polaków będzie wkrótce wymieniać opony na letnie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz odebrać dodatek finansowy w wysokości nawet 120 złotych. Jak to zrobić? Szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

W sklepie Oponeo cały czas trwa akcja promocyjna, dzięki której za zakup nowych opon letnich możemy odebrać dodatek w wysokości 60 lub 120 złotych. Pieniądze otrzymamy w formie karty przedpłaconej, którą będziemy mogli zapłacić za paliwo na stacjach sieci Orlen. 

Nie warto oszczędzać tam, gdzie się nie da

ceny paliwo żywność transport inflacja
fot. freepik.com – roman-

W czasach, gdy wszystko kosztuje krocie, a nawet za wymianę opon musimy zapłacić o kilkadziesiąt procent więcej niż jeszcze przed kilkoma miesiącami. Wszystko to sprawia, że warto rozważyć taki dodatek finansowy. Jeśli skorzystamy z akcji promocyjnej, będziemy mieli bowiem szereg innych korzyści. 

Co raz więcej kierowców w Polsce zaczęło rozumieć, że nie warto oszczędzać na oponach. Po pierwsze, kupując opony renomowanego producenta mamy pewność, że będą one zapewniać bezpieczeństwo od pierwszego do ostatniego kilometra ich użytkowania. Co więcej, opony Michelin objęte promocją mają technologię, dzięki której nasz samochód będzie miał mniejsze spalanie. Będziemy mogli zatem oszczędzać na codzień. 

Ponadto, tańsze opony lub co gorsza używane, to tak naprawdę ogromny koszt. Dużo łatwiej je uszkodzić, a jak wiemy, polskie drogi nie są wolne od wad. Wtedy będziemy musieli zapłacić nie tylko za kolejne dwie opony, ale także za ich wymianę. Nie warto więc oszczędzać tam, gdzie się tak naprawdę nie da. Tym bardziej, że obecnie (do 31 sierpnia) za zakup opon objętych promocją otrzymamy dodatek finansowy w wysokości 60 lub 120 złotych. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News