To nie żart! Dacia dosłownie wysłała Dustera w kosmos. Tani SUV opuścił już atmosferę [WIDEO]

To nie żart! Dacia dosłownie wysłała Dustera w kosmos. Tani SUV opuścił już atmosferę [WIDEO]

dacia-duster-kosmos

Podaj dalej

Dacia wybrała chyba najgorszy moment na tego typu akcję – w prima aprilis mało kto uwierzy, że to wydarzyło się naprawdę. Ale tak, Duster naprawdę został wystrzelony w kosmos! Cóż… model Dacii Duster. 

Dacia w kosmosie? Proszę bardzo

dacia-duster

Wczoraj wieczorem Dacia podzieliła się na portalu YouTube ciekawym nagraniem z podróży taniego SUV-a w kosmos. Wiele osób nie wierzyło w to, co dzieje się na filmie, ale nic nie zostało tam zainscenizowane, a cała sytuacja wydarzyła się naprawdę. 

Jeśli obejrzycie poniższy materiał, z pewnością zauważycie, że samochód wystrzelony w kosmos to zabawkowy model. Nie zmienia to jednak faktu, że rumuńskiej firmie należą się brawa za pomysłowość. 

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Zakładamy, że do wykonania tego numeru Dacia użyła potężnego balonu, ponieważ model Dustera faktycznie opuszcza ziemską atmosferę i wkracza w kosmos. To oficjalnie pierwsza Dacia, której udało się tego dokonać i musimy przyznać, że wygląda w tej scenerii całkiem nieźle! 

Elon Musk może pozazdrościć

Nie martwcie się jednak – w odróżnieniu od Tesli Elona Muska, Duster wrócił na ziemię i teraz będzie z pewnością jednym z bardziej wyjątkowych modeli. Choć filmik zostaje ucięty tuż przed lądowaniem, domyślamy się że nie było ono najbardziej „gładkie”. Samochód zbliżał się bowiem do powierzchni ziemi z dość dużą prędkością. 

Mamy więc nadzieję, że model pozostał nieuszkodzony. Za reklamową scenkę należą się brawa. Podczas filmu czytamy, że nie ma rzeczy, których Dacia nie jest w stanie zrobić. Może trochę okrężną drogą i nie do końca na serio, ale coś w tym jest!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News