To najgłupsza i najkrótsza ucieczka w historii! Z dzbana w Toyocie śmiali się wszyscy poza policją [WIDEO]

To najgłupsza i najkrótsza ucieczka w historii! Z dzbana w Toyocie śmiali się wszyscy poza policją [WIDEO]

zlodziej-toyota-yaris-policja

Podaj dalej

Drobne kradzieże są zmorą wszystkich przedsiębiorców, ale gdyby każdy złodziej był taki jak ten, świat byłby zdecydowanie lepszy. Jego Toyota Yaris pokonała zaledwie kilka metrów, po czym zakopała się w zaspie przed czymś, co wygląda jak domowy podjazd. Facet wpadł w ręce policji zanim zdążył napić się łyk wody. 

Toyota Yaris dałaby radę, ale ten dzban…

zlodziej-toyota-yaris-policja

Film został opublikowany na portalu Reddit i pokazuje złapanie niedoszłego złodzieja przy drzwiach wejściowych. W tle majaczy jego Toyota Yaris, gotowa do ucieczki. Mężczyzna szybko biegnie do swojego samochodu, ale jest tak wystraszony, że biegnie na około… 

Po tym, jak okrążył cały samochód, dotarł w końcu do drzwi. Toyota Yaris rusza na wstecznym, a każdy kto ma oczy od razu wie, że jego ucieczka jest skazana na porażkę. Niedoszły złodziej kręci kółkiem i cofa prosto w zaspę. 

Choć wygląda ona na stosunkowo niewielką, jest wystarczająco duża, aby uwięzić małego hatchbacka. Po kilku sekundach prób wyjechania z zaspy, złodziej wysiada z samochodu i próbuje go przepchnąć. To oczywiście na nic się zdało. 

Policjantom nie było do śmiechu

Klip kończy się wkrótce potem, ale drugi film już usunięty z internetu pokazywał dwa radiowozy otaczające srebrnego Yarisa. Pomimo uwięzienia i otoczenia przez policję, przestępca wydaje się być wyraźnie zrelaksowany i bierze łyk wody. Może już wiedział, co go czeka?

Potem wysiadł z samochodu, po czym od razu wsiadł za kierownicę. Cała akcja nie bawiła policjantów, którzy nakazali mu „wysiąść z samochodu w tej chwili”. Facet zignorował to polecenie, więc funkcjonariusze wzięli sprawy w swoje ręce. 

Nie jest jasne, czy gość został oskarżony, ale nawet jeśli nie, to ten film będzie dla niego wystarczającą karę. Co za żenua.

Idiot attempts to steal a package and gets caught in the act and then makes the dumbest getaway in history (Part 2 in comments) from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News