Ten niezniszczalny Diesel wciągnął 5 kilogramów bagna. To co wydarzyło się potem aż cię zaboli [WIDEO]

Ten niezniszczalny Diesel wciągnął 5 kilogramów bagna. To co wydarzyło się potem aż cię zaboli [WIDEO]

Podaj dalej

Nuda potrafi doprowadzić do najstraszniejszych pomysłów. Do takich można zaliczyć z pewnością wysadzenie silnika typu Diesel podając mu wiadra mułu. Ten gość zrobił dokładnie to ze swoim silnikiem, ale nie było tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. 

Wielki, stary Diesel

diesel-wybuch-bagno

Sam wybuch silnika typu Diesel jest z pewnością najlepszą częścią filmu, ale nie uprzedzajmy faktów. Zanim zaczniesz martwić się, że facet zrujnował idealnie dobrą ciężarówkę, przyjrzymy się jej bliżej. 

To International S2200, który ma za sobą kawał pracy i ciężkiego życia. Wydaje się, że nadszedł czas, aby zastąpić zużyty 14-litrowy silnik. Nie powinno stanowić to większego problemu, bowiem facet stojący za kanałem KT3406E na portalu YouTube to złota rączka. 

Wszystko zaczyna się od pary ogromnych wiader wypełnionych bagnem. Skały i gałązki byłyby natychmiastową receptą na katastrofę, ale dobra, czysta gleba, trochę opóźniła cały proces. Facet na szczęście miał olej w głowie, więc podawał bagno z pomocą długiego węża. 

Wybuch był nieunikniony

diesel

Na początku silnik typu Diesel miał trochę problemów z wdychaniem ogromnej ilości brudu. Wkrótce jednak doszło do nieuniknionego. Sapanie i wielkie chmury dymu spowodowały przedmuchiwanie oleju silnikowego. 

Silnik dwa, czy trzy razy mocno się przydusił, po czym przestał pracować na amen. Od samego patrzenia na uszkodzenia tej jednostki bolą oczy, ale hej! Czego nie robi się dla klików na YouTube, prawda?

Dacia jeszcze nigdy nie była TAK TANIA! Ceny za Dustera i Sandero są wręcz śmiesznie niskie

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News