Ten laweciarz może już szukać nowej pracy... Nowy Jag runął na ziemię, ale to jeszcze pikuś [WIDEO]

Ten laweciarz może już szukać nowej pracy... Nowy Jag runął na ziemię, ale to jeszcze pikuś [WIDEO]

laweciarz-jaguar-nissan-gtr

Podaj dalej

Ten laweciarz będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym dniu… Wypadek każdego samochodu to smutny widok, a co dopiero gdy spotykają się dwa rzadkie, drogie supersamochody. I to jeszcze w taki sposób! 

Laweciarz chyba straci pracę

Życie ludzkie zawsze jest najważniejsze i cieszymy się, że nikomu nic się nie stało. Ten laweciarz jednak może chyba pożegnać się ze swoją pracą… Widok zniszczonych maszyn jest bolesny, tym bardziej że mówimy o tak fantastycznych samochodach. 

laweciarz-jaguar-nissan-gtr

Cóż, z jednej strony nie było tak źle, ale nie jest też dobrze. Krótki film z portalu TikTok przenosi nas na pustą ulicę, na której laweciarz zaparkował swoją maszynę. Kilka sekund po rozpoczęciu filmu widać Jaguara F-Type spadającego z lawety. Zdecydowanie nie było to płynne lądowanie, ale najgorsze miało dopiero nadejść. 

W miarę kontynuowania filmu widzimy, jak Jaguar toczy się bezwładnie do tyłu. Co dziwne, za kierownicą nie ma nikogo, a samochód jest na luzie i nie ma hamulca ręcznego. Jaguar najpierw uderza w Chevroleta Silverado, a za białym pickupem stał jeszcze kolejny samochód sportowy.

Jaguar, Nissan i jeszcze ten nieszczęsny pickup

Choć z filmu nie wynika, z jakiego rocznika jest to samochód, to bez wątpienia cudowny Nissan GT-R. Na pewno nie był to jego najlepszy dzień… Samochód został potrącony przez pickupa . Biorąc pod uwagę masywny tylny zderzak Chevroleta, uszkodzenia były z pewnością bardziej poważne niż tylko zadrapanie zderzaka. 

Na szczęście nikt nie został ranny, ale laweciarz prawdopodobnie może już żegnać się ze swoją pracą. Trudno jest oszacować uszkodzenia tych pojazdów na podstawie tego filmu, ale z pewnością mówimy tu o kilkunastu tysiącach złotych. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News