Kopcący Diesel chciał wyrolować Teslę. Kierowca został pokonany przez komputer, co za żenada! [WIDEO]

Kopcący Diesel chciał wyrolować Teslę. Kierowca został pokonany przez komputer, co za żenada! [WIDEO]

Podaj dalej

Autopilot Tesli nie może być tak inteligentny prawda? Poniższy film nagrany z pokładu elektrycznego samochodu pokazuje moment, w którym Tesla Model Y poruszająca się na autopilocie wymija smrodzący, kopcący Diesel. Tak się składa, że pickup próbował „opluć” dymem Teslę, gdy Autopilot rzekomo ruszył, aby uniknąć smrodu. 

Komputer sprytniejszy od Diesla?

diesel-pickup-tesla

Ciężko uwierzyć, że to autopilot podjął decyzję, aby uniknąć wielkiej smugi czarnego dymu. Ten wydobywał się z pickupa z silnikiem typu Diesel. Wydaje się, że to kierowca Tesli zareagował, aby uniknąć wjechania w dym. 

Wszystko wskazuje też na to, że Diesel z pickupa, a właściwie jego kierowca, celowo chciał zadymić przed Teslą. 

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Tesla Model 3, Model Y, S i X są wyposażone w autopilota i kamery pokładowe. Pickup z silnikiem typu Diesel próbuje wielokrotnie opluć dymem Teslę, ale kończy niepowodzeniem. To nie pierwszy raz, gdy obserwujemy tego typu praktyki. 

Diesel vs Tesla starcie nr 72619

Niektórzy kierowcy potężnych pickupów najwyraźniej mają jakiś problem i chcą udowodnić coś kierowcom samochodów elektrycznych.„Coal rolling” to celowe modyfikowanie silników aby w dowolnym momencie mogły wypuścić czarną smugę dymu. 

Taka praktyka jest oczywiście nielegalna w całych Stanach Zjednoczonych, jednak bardzo ciężko to egzekwować. Silnik typu Diesel jest tutaj zmodyfikowany w ten sposób, aby w wybranym przez kierowcę momencie zwiększyć ilość paliwa wprowadzanego do silnika. To pozwala wyemitować ogromne ilości czarnych spalin, które najczęściej kierowane są na samochody elektryczne. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News