Te stacje benzynowe oferują kierowcom paliwo do 300 zł całkiem za darmo! Promocja tylko na weekend

Te stacje benzynowe oferują kierowcom paliwo do 300 zł całkiem za darmo! Promocja tylko na weekend

Te stacje benzynowe oferują kierowcom paliwo do 300 zł całkiem za darmo! Promocja tylko na weekend

Podaj dalej

Paliwo jest wciąż bardzo drogie, ale stacje benzynowe oferują kierowcom liczne promocje. Dzięki nim możemy choć trochę ulżyć sobie tankowanie naszych pojazdów. Ale to, co zrobiła ta stacja benzynowa z najnowszą promocją, to absolutny hit. 

Paliwo za darmo to nie żart

tankowanie paliwo rzad
fot. freepik

Paliwo w pierwszych miesiącach 2022 roku były wyjątkowo drogie i nikomu nie było do śmiechu. Jednakże, na początku roku Ernie Boch Jr. Oświadczył, że rozdaje paliwo kierowcom z Massachusetts całkowicie za darmo. Wielu z nich pomyślało, że to prima aprilisowy żart, jednak kierowcy faktycznie mogli zatankować auta nie płacąc nic. 

Boch był śmiertelnie poważny wtedy, a teraz wraca z nową promocją. Tym razem paliwo oferowane będzie w promocji nazwanej „Tanks-Giving”. Pozwoli wielu amerykańskim kierowcom uzupełnić baki swoich samochodów przed podróżami w weekend związanymi ze Świętem Dziękczynienia. 

Darmowe paliwo kierowcy mogą pobrać na stacji benzynowej Rojo Irving w Norwood w stanie Massachusetts. Dobra wiadomość została ogłoszona za pośrednictwem Twittera, a promocja rozpoczęła się niemal natychmiastowo. Relacje medialne wydają się jednak zawierać sprzeczne informacje na temat tego, ile paliwa rozdaje stacja benzynowa. Niektórzy sugerują, że promocja potrwa do momentu osiągnięcia 50 000 dolarów wartości paliwa. A inni twierdzą, że rozda nawet 50 000 galonów. 

diesel benzyna rekord
fot. freepik

Promocja tylko na weekend

Najwyraźniej jedna z tych liczb jest błędna i biorąc pod uwagę, że 50 000 galonów to wartość około 200 000 dolarów, raczej pierwsza z nich jest prawdziwa. To ogromna gratka dla kierowców, którzy będą mogli łącznie zatankować dużo więcej, niż 7 000 galonów, które pojawiło się za darmo w kwietniu. 

Przedstawiciele właściciela stacji benzynowej w Norwood twierdzą, że promocja jest ograniczona do limitu 75 dolarów na osobę, co i tak powinno wystarczyć na pełny bak w większości najbardziej popularnych samochodów osobowych. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News